Патрульний, який зупинив у Нововолинську п’яного прокурора, сам постав перед судом

Патрульний, який зупинив у Нововолинську п’яного прокурора, сам постав перед судом
Патрульний, який зупинив у Нововолинську п’яного прокурора, сам постав перед судом

Патрульний Віктор Циплаков, який зробив усе, аби затримати на вулицях Нововолинська п’яного прокурора за кермом, змушений був сам постати перед судом. Так 18-го жовтня в Рожищенському районному суді відбулося підготовче судове засідання. Родичі прокурора обвинувачують патрульного у порушенні недоторканості житла. Про це інформує інтернет-видання «БУГ».
18 жовтня відбулося підготовче судове засідання у справі Циплакова. Підтримати правоохоронця до суду прийшли депутат облради Андрій Бокоч, депутат Нововолинської міської ради Володимир Шаповал та колега Роман Артемюк.
Потерпіла сторона, теща та тесть Троцюка, в суд не з’явилася. Надіслали заяву з проханням проводити засідання за їх відсутності.
Адвокат патрульного Сергій Полячук у суді заявив про необхідність повернення прокурору обвинувального акта через його невідповідність вимогам чинного законодавства. А саме: в акті нечітко та некоректно викладені фактичні обставини кримінального правопорушення та формулювання обвинувачення, що порушує право на захист Циплакова, сказав адвокат.
Суддя ж зазначила, що формулювання обвинувачення викладено так, як це вважає за необхідне прокурор, при цьому суд не може вийти за межі підготовчого засідання, під час якого фактичні обставини не досліджуються. Тож суддя у поверненні акта прокурору відмовила і призначила дату наступного судового розгляду на 27-е жовтня.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: