Отримати додаткові виплати внутрішньо переміщеним особам допоможе ACTED

Отримати додаткові виплати внутрішньо переміщеним особам допоможе ACTED
Отримати додаткові виплати внутрішньо переміщеним особам допоможе ACTED

Про механізми оформлення фінансової підтримки для людей, які від початку повномасштабного вторгнення військ РФ на територію України змушені були покинути домівки та шукати прихистку в більш безпечних областях, як-от Волинь, ішлося на зустрічі начальника районної військової адміністрації Юрія Лобача, його заступника Андрія Сторонського, нововолинського і володимирського міських голів Бориса Карпуса та Ігоря Пальонки, працівників соцсфери району із представницями Програми надання багатоцільової грошової допомоги від міжнародної неурядової організації ACTED (Франція).  
Організація допомагає переселенцям із Сумської, Донецької, Луганської, Чернігівської, Харківської, Херсонської, Запорізької, Київської, Одеської, Миколаївської областей, які переїхали у громади Волині. Розмір грошової допомоги – 2220 грн/місяць на кожного члена родини. Виплачується вона за три місяці, але одноразово. Отримати грошові перекази можна через Ощадбанк чи Укрпошту. 
Для реєстрації в Програмі потрібно мати при собі документи всіх переміщених членів родини, включаючи паспорти, ідентифікаційні коди і свідоцтва про народження дітей. Запити на реєстрацію можна залишити за телефонами: (099)1443613, (095)3656219, (093)6099277, (099)6369896 (у будні дні з 09.00 до 16.00). 
Отримати консультації з питань взаємодії з організацією ACTED також можна в районному, Нововолинському та Володимирському міських управліннях соцзахисту населення. 
Довідково: ACTED присутня в Україні з 2015 року, реагуючи на надзвичайні та довгострокові потреби вразливих і постраждалих від конфлікту груп населення, які проживають уздовж лінії зіткнення у Донецькій та Луганській областях. За останні два роки ACTED розширила свою діяльність на Харків, Херсон і Азовське море.
У 2021 році ACTED успішно реалізувала десяток проєктів на загальний портфель у 14 мільйонів євро завдяки відданості своїх 150 польових співробітників і підтримці міжнародних партнерів. Завдяки своїй давній присутності на місцях, знанням українського контексту та досвіду в надзвичайних рішеннях, ACTED має можливість швидко розгорнути реагування на надзвичайні ситуації та ресурси у всіх областях, щоб допомогти вразливим групам населення. Гуманність, неупередженість, нейтральність, незалежність – основні принципи роботи організації.
Після вторгнення на територію України військ РФ 24 лютого 2022 року ACTED розширює свою діяльність для підтримки постраждалих людей у гарячих точках, переміщених та евакуйованих осіб по всій Україні, а також українських біженців у сусідніх країнах Центральної Європи.

 

Розділ новин: 

Коментарі

Я хочу сказати...отримати допомогу

Коментарі

Схожі новини: