Майже чотири тисячі волинян не отримали вчасно зарплату у лютому

Майже чотири тисячі волинян не отримали вчасно зарплату у лютому
Майже чотири тисячі волинян не отримали вчасно зарплату у лютому

Середня зарплата штатних працівників підприємств, установ та організацій області (з кількістю працюючих 10 осіб і більше) у лютому становила 10232 гривні (в Україні – 12549 гривень), що в 1,7 раза вище мінімального її рівня, передбаченого законодавством (6000 гривень).
Порівняно з січнем 2021 року розмір заробітної плати збільшився на 1,8%, а проти лютого 2020 року – на 17,4%. Про це Бізнес.Району повідомили у головному управлінні статистики у Волинській області.
Найбільш оплачуваною була робота працівників, зайнятих у сферах виробництва машин і устаткування, не віднесених до інших угрупувань, меблів, фінансової та страхової діяльності, виробництва паперу та паперових виробів, автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів та інших транспортних засобів, державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування, де заробітна плата перевищила середній показник по області в 1,8-1,3 рази.
Заборгованість із виплати заробітної плати впродовж лютого збільшилась на 20,2% і на 1 березня становила 31,8 мільйона гривень, що дорівнює 2% фонду оплати праці, нарахованого за лютий.
Вчасно не отримали заробітну плату 3,8 тисячі волинян, зайнятих в економіці області. Кожному з них не виплатили в середньому по 8444 гривні.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: