Новели від арбітражних керуючих чи матеріали для Дисциплінарної комісії з роботи з арбітражними керуючими

Новели від арбітражних керуючих  чи  матеріали для Дисциплінарної  комісії з роботи з арбітражними  керуючими
Новели від арбітражних керуючих чи матеріали для Дисциплінарної комісії з роботи з арбітражними керуючими

Питання відповідальності арбітражних керуючих ніколи не втрачає своєї актуальності. 
На початку лютого топновиною міста Володимира стала інформація у ЗМІ про арбітражного керуючого Сергія Михайловського, який став фактичним власником СГ ПрАТ МТС «Володимирагро».Це  підприємство свого часу  було створене для обслуговування ВАТ «Володимир-Волинський цукровий завод»  із метою безперебійної роботи, забезпечення сировиною – цукровим буряком.   
Останнє, яке було одним з найбільших підприємств міста,  після зміни власників було навмисно доведене до банкрутства.Перед зупинкою його  використовували лише для відмивання коштів та ухилення від сплати податків.
У 2011 році було порушено справу про банкрутство Володимир-Волинського цукрового заводу.  Арбітражним керуючим було призначено Михайловського  Сергія Володимировича, який «успішно» більше десяти років намагався відновити роботу Володимир-Волинського цукрового заводу. Але щось пішло не так, майно заводу розкрадали, завод фактично знищили, а борги лише зростали.  
Цікаво, що в цей період головою наглядової ради МТС «Володимирагро» дивним чином виступив  той самий   Михайловський С.В., а фактичним керівником-ліквідатором цього підприємства було призначено Бугайчука Романа Володимировича.  
Із публічних джерел  прослідковується зв’язок по найбільш резонансних  провадженнях справ про банкрутство, де керівником виступав
БУГАЙЧУК РОМАН ВОЛОДИМИРОВИЧ.Внизу подаємо стислий ланцюжок, що тягнеться від цього арбітражного кеоуючого.
СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МАШИННО-ТЕХНОЛОГІЧНА СТАНЦІЯ «ВОЛОДИМИРАГРО»
Стан: Зареєстровано #30072488/Бегета/(Історичні дані)
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВОЛИНСЬКА ДИСТРИБУЦІЙНА КОМПАНІЯ»/Стан: Зареєстровано/#37003976/Луцьк
Засновник/ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «РОМ-БУД-СЕРВІС»
Стан: Зареєстровано/#40314255/Рівне
Керівник (Історичні дані)
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВОЛИНЬПРОДТОРГ»
Стан: Зареєстровано/#42087246/Луцьк
Бенефіціар/ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВЕСТКОАЛ»/Стан: Зареєстровано/#43447793/Луцьк/Керівник (Історичні дані)/ Бугайчук Роман Володимирович /#3050718195/Контакт/АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОСНАСТКА» /Стан: Зареєстровано/ #05797977/Нововолинськ/Бенефіціар
БУГАЙЧУК РОМАН ВОЛОДИМИРОВИЧ /Зареєстровано/Любомль
ФОП
  Заслуговує на  особливу увагу в цьому списку Нововолинський завод-велетень  АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОСНАСТКА». 
На усний запит журналіста  редакції про процес ліквідації цукрового заводу колишній  керівник МТС «Володимирагро» Романом Бугайчук  відповів, що свою роботу завершив на цьому підприємстві кілька років тому, та підтвердив, що брав участь у продажі нерухомого майна підприємства з метою погашення боргів. 
На  запитання, чому продавали майно, яке фактично належало цукровому заводу через цінні папери, відповісти не зміг. Лише повідомив, що нерухоме майно  підприємства не було обліковано, не стояло на балансі підприємства, що міська влада визнала його безгосподарним і намагалася вилучити. Відповідно лише судовим рішенням це майно визнали за підприємством. 
На  запитання, чому для погашення боргу продавалася не частина, а все нерухоме майно: виробничі приміщення, гаражі, ангари; викопували із землі кілометрові мережі трубопроводів, демонтували залізничні колії, які забезпечували  логістику із цукровим заводом, він сказав, що на це питання відповісти не може. Цим займався тодішній голова наглядової ради, за  сумісництвом арбітражний керуючий, Михайловський Сергій Володимирович. 
Виникає питання: якщо все майно продане до аукціону з цінних паперів, які належали цукровому заводу, то де кошти від його реалізації?
Чому не погашені борги цукрового заводу, якому належали акції – цінні папери? 
Пояснення просте: кошти зникли, залишилися  вже  не цінні папери, а папірці… Підтвердження цьому (можна дізнатися з відкритих джерел) що  лише погашені копійчані борги від продажу нерухомого майна, яке мало реальну вартість  понад 6 000000 грн.
Історія податкового боргу
СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МАШИННО-ТЕХНОЛОГІЧНА СТАНЦІЯ «ВОЛОДИМИРАГРО» / #30072488
01.03.2016
До місцевого: 82000 грн
До державного: 3000 грн
01.05.2018
До місцевого: 8000 грн
До державного: 2000 грн
02.12.2021
До місцевого: 0 грн
До державного: 0 грн
02.01.2022
До місцевого: 0 грн
До державного: 0 грн
У зв’язку з цим виникає  питання   до ліквідатора,  який проводив фактично фейковий аукціон, бо його  потрібно було провести формально, щоб закрити справу про банкрутство цукрового заводу.  На аукціон не виставлялися цінні папери, а папірці не забезпечені ніяким майном.Хіба тільки за цими акціями  були  юридична  назва підприємства та печатка «Володимирагро».
На аукціон виставили пакет простих бездокументарних іменних акцій у кількості 24 533 800 штук. Номінальна вартість однієї акції, відповідно до звіту ліквідатора Володимира Темчишина, становила 0,25 гривні, загальна номінальна вартість – 6 133 450 гривень. Частка Володимир-Волинського цукрового заводу у статутному капіталі СГ ПрАТ МТС «Володимирагро» складала 89,5%.
Лот на продаж виставлявся декілька разів, проте покупців не було. 24 січня був оголошений повторний «голландський» аукціон зі зниженням стартової ціни. Оскільки на першому аукціоні 6 мільйонів ніхто не заплатив, система знизила удвічі стартову ціну: вона була визначена у розмірі 3 680 070 гривень. Та й три мільйони ніхто не був готовий заплатити. Потенційні покупці заздалегідь знали, що майна під цінні папери немає. 
Єдиним учасником торгів став Михайловський Сергій Володимирович, який запропонував ціну у сто разів меншу, ніж стартова – 36 800,7 гривні. 
Схема очевидна, було майно – і немає. Але  безкарність та самовпевненість вражають: автори оборудки навіть не намагалися змінити прізвище переможця торгів. Узяли б хоча б за приклад колишню керівника  одного з найбільших підприємств, теперішнього власника усього нерухомого майна АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «МАШИННО-ТЕХНОЛОГІЧНА СТАНЦІЯ «ВОЛОДИМИРАГРО» – оформивши  нерухомість  на підставних осіб. 
Сергій Радкевич
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: