Неконтрольовані об’єкти, доля ковзанки, ремонт теплових мереж – ці питання міський голова обговорював із представниками ЗМІ

Неконтрольовані об’єкти, доля ковзанки, ремонт теплових мереж – ці питання міський голова обговорював із представниками ЗМІ
Неконтрольовані об’єкти, доля ковзанки, ремонт теплових мереж – ці питання міський голова обговорював із представниками ЗМІ

Чи введуть у місті електронні квитки на міжміські перевезення
Про це вже говорили, коли проводився конкурс на маршрут №4. Міський голова уже розмовляв на цю тему з керівником, який курує цю галузь, і питання обговорюватиметься на засіданні виконкому, а також з обласним керівництвом та сусідніми громадами. Є два варіанти того, який буде  електронний квиток. За одним із них це може бути проїзний квиток. На якому варіанті зупиниться міська влада, буде повідомлено пізніше. 
Хто слідкує за порядком на замороженому об’єкті – гуртожитку для військових
Мешканці мікрорайону, де знаходиться цей об’єкт, постійно скаржаться на кричущий безпорядок, який діється біля замороженого будівництва. Ігор Пальонка повідомив, що стосовно цієї проблеми було депутатське звернення. Коли приймали рішення щодо будинку для військовиків, були присутні представники ОК «Захід», із якими міський голова спілкувався щодо недобудованого гуртожитку. Також при розмові був присутній начальник КЕУ. Після зустрічі був наведений відносний порядок, але на цьому об’єкті збираються сумнівні компанії. Очільник міста звертався до служби військового патрулювання, а також до муніципальної варти з проханням слідкувати за порядком. Ситуація ускладнена тим, що на початку будівництва була порушена кримінальна справа, а тому за цей об’єкт наразі ніхто відповідальності не несе. Ігор Пальонка має намір обговорити долю цього об’єкта під час візиту міністра оборони України. 
Загинула дитина. Хто понесе відповідальність
Минулого тижня у Володимирі стався трагічний випадок. Загинув учень ЗОШ №1. Саме цього дня проводили навчання для дітей представники МНС. Навчання щодо поводження на льоду проводилися у всіх школах. Нині правоохоронні органи досліджують ситуацію, беруть пояснення і незабаром дадуть правову оцінку цій трагедії. Керівники шкіл і надалі проводять виховну роботу серед учнів, уже заборонено покидати територію закладів під час навчання. 
Склалася непроста ситуація з водозабором на вулиці 20 липня
Декілька днів поспіль жителі вулиці 20 липня і прилеглих потерпали у зв’язку з відсутністю води. На цій ділянці водопроводу стався порив, пов’язаний із тим, що мережа дуже стара. Наразі працівники водоканалу ліквідовують порив. Щодо решти застарілих конструкцій, то в міській раді виділено кошти на проєктно-кошторисну документацію для виведення котельні із підвального приміщення на вулиці Князя Василька і на вулиці Ковельській, 12. Будинки, які обслуговувалися цими котельнями, будуть приєднані до котельні на вулиці Шевченка. «Теплокомуненерго», готуючись до опалювального сезону, проводить випробування тиском усіх тепломереж. Розглядається питання щодо виводу котельні на вулиці Драгоманова. Це економічно вигідно, оскільки будинки, шо обслуговує ця  котельня, будуть  приєднані до котельні на вулиці Устилузькій, яка опалює педколедж. Такі заходи допоможуть оптимізувати витрати і не допустити зростання тарифів. 
Яка доля очікує ковзанку
На жаль, через погодні умови не вдалося реалізувати облаштування ковзанки  в центрі міста, що викликало неоднозначну реакцію мешканців. Було залучено мінімальну кількість коштів громади. На ці кошти  придбано плівку і використано воду. Оскільки синоптики прогнозують похолодання, прийнято рішення не демонтувати ковзанку, а створити нормальні умови для використання ковзанів. 
У ТМО встановлюється киснева станція
Ця станція придбана за кошти місцевого бюджету. На її монтування виділено 6 мільйонів гривень. Ще одна станція, яку обіцяє держава, буде не раніше березня, а є попередження про нову хвилю ковіду. Наразі керівник ТМО веде перемовини з підрядниками, щоб приєднати цю станцію до кисневої станції, яка є в лікарні. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: