На Західному Бузі у рибалок конфіскували незаконне знаряддя ловлі

Публікації

На Західному Бузі у рибалок конфіскували незаконне знаряддя ловлі
На Західному Бузі у рибалок конфіскували незаконне знаряддя ловлі

Волинський рибоохоронний патруль в рамках взаємодії спільно з колегами з Львівського рибпатрулю здійснили знищення місць та засобів незаконного вилову риби.
Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.
Спільну рибоохоронну роботу здійснили 4 лютого на річці Західний Буг, поблизу сіл Заставне, Литовеж, Мовники Володимир-Волинського району Волинської області та на протилежному березі річки поблизу с. Пісочне, Старгород, Шихтарі Червоноградського району Львівської області. Там рибоохоронці знищували так звані «підривки».
Бензопилами зрізали тички для «павуків» – дерев’яні стовбці, що ставляться на протилежні береги водойми, на які натягуються дроти та сітні полотна  призначені для незаконного вилову риби. Всі ці засоби, встановили невідомі особи. Під час роботи знищили чотири таких стовпи та демонтували сім дротяних тросів, що між деревами перетинали річку.
«Минулого року у березні волинські рибпатрульні здійснили аналогічний рейд з небайдужими рибалками. Тоді знищили десять таких «підривок», та за рік несумлінні рибалки повторно встановили знаряддя для незаконного рибальства. На жаль, порушники не розуміють усіх наслідків своїх дій, адже ресурси водойм обмежені і кількість риби у них зменшується саме через таку діяльність. Закликаємо рибалок бути небайдужими та долучатися до контролю за порядком на водних об’єктах. Рибпатрульні обох відомств й надалі здійснюватимуть колективні рейди щодо контролю за дотриманням правил рибальства та протидії незаконному вилову», – прокоментував начальник Волинського рибоохоронного патрулю Тарас Куньчик.
Волинський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства. Якщо ви помітили порушення – прохання терміново повідомляти за номером телефонної «гарячої лінії» відомства: (067) 360 78 40.
Довідкова інформація
Нагадуємо, відповідно до Правил любительського та спортивного рибальства, забороненими знаряддями лову є такі, які не передбачені цими Правилами. Забороняється риболовля із застосуванням вибухових і отруйних речовин, електроструму, колючих знарядь лову, вогнепальної та пневматичної зброї (за винятком гарпунних рушниць для підводного полювання), інших знарядь лову, виготовлених із сіткоснастевих матеріалів, що не передбачені правилами промислового рибальства, а також способом багріння, спорудження гаток та запруд.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: