На семінарі-практикумі обговорили майбутнє освіти Володимира

На семінарі-практикумі обговорили майбутнє освіти Володимира
На семінарі-практикумі обговорили майбутнє освіти Володимира

Відбувся семінар-практикум для керівників закладів загальної середньої освіти з теми «Проєкція освітнього маркетингу на реформування освіти громади». Його провели консультантка Центру професійного розвитку педагогічних працівників Мирослава Стольницька спільно з відділом освіти управління з гуманітарних питань міста Володимир.
Зустріч проходила 31 січня на базі ліцею імені Олександра Цинкаловського. Про це пишуть на сторінці міськради.
Роботу розпочали з виступу кандидата економічних наук, доцента кафедри маркетингу Волинського національного університету імені Лесі Українки Алли Лялюк. Спікерка активізувала важливість розуміння поняття «освітній маркетинг» і його системних впливів на побудову успішного закладу, представила основи маркетингової діяльності закладу освіти.
Кандидат педагогічних наук, експерт шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації України» Олег Фасоля продемонстрував моделі реформування старшої школи у можливій віддаленій і близькій перспективі, акцентував на перевагах і програшах у різних варіантах її реалізації. Науковець-практик провів анонімне експрес-опитування серед присутніх за допомогою якого зробили узагальнення про те, що менеджери громади відносно готові до прийняття рішень. Також провели роз’яснювальну роботу серед замовників освітніх послуг: старшокласників та їхніх батьків.
Випускниця ліцею №2, співробітниця кафедри педагогіки й психології Нью-Йоркського університету з досвідом навчання і досліджень у семи країнах світу, Ірина Надюкова провела презентацію з відеоекскурсією по американській школі для старшокласників, яка функціонує окремо і має стимулювальну до навчання і вдосконалення атмосферу спілкування. Спікерка в лаконічній формі представила систему роботи відповідного закладу у штаті, в якому навчалася.
Директор ліцею імені Олександра Цинкаловського Олександр Романюк, розповів про передумови, можливості та перспективи створення академічного ліцею у Володимирі, продемонстрував проєктну документацію майбутнього укриття. На яскравому відео присутні побачили квітучий простір і філософський сад для усамітнення і роздумів сьогоднішніх і майбутніх старшокласників. Заступниця директора ліцею Олена Процюк проаналізувала досвід створення профільних напрямків у закладі, їх результативність. Розповіла як ефективна побудова учнівського самоврядування дозволяє розвивати ініціативу старшокласників, підсилює їх творчий потенціал для участі у різноманітних проєктах.
Директор міжшкільного ресурсного центру Володимирської міської ради Володимир Данилюк представив можливості вибору додаткових програм для розвитку старшокласників і отримання замовниками послуг необхідних корисних навичок для життя у соціумі. Промовець продемонстрував активну роботу колективу на виконання державного замовлення стосовно осучаснення викладання предмета «Захист України» і його практичного спрямування.
Начальниця відділу освіти Наталія Митошоп підсумувала роботу, окреслила позицію і бачення міської влади на можливості побудови успішного освітнього простору у громаді. Наголосила на тому, що важливою умовою успіху є взаєморозуміння, взаємопідтримка, взаємодія на шляху впровадження освітньої реформи.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: