На під’їзді до пункту пропуску «Устилуг» – фінішне асфальтування

Публікації

На під’їзді до пункту пропуску «Устилуг» – фінішне асфальтування
На під’їзді до пункту пропуску «Устилуг» – фінішне асфальтування

Виконання ремонтних робіт на ділянці м. Устилуг – м.Володимир-Волинський автодороги Н-22 здійснюють за контрактами на загальну суму 7 035,6 тис. євро, укладеними в рамках реалізації Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги. 
Торік на всій протяжності цього об’єкта капітального ремонту було влаштовано вирівнюючий шар дорожнього покриття. Уже завершено роботи з влаштування тротуарних доріжок по м.Устилуг та перевлаштуванню бордюрного каменю обабіч проїзної частини по м.Володимиру-Волинському, а також облаштовано заїзні кишені в місцях зупинки громадського транспорту.
Днями розпочалось фінішне асфальтування. З верхнім шаром асфальту вже близько 4 км дороги на відтинку Устилуг – П’ятидні.
Водночас, дорожники працюють над влаштуванням ліній зовнішнього освітлення. Незабаром на ділянці, що ремонтується, з’являться нові автопавільйони.
Підрядне підприємство – DROG-BUD Sp. z o.o. (Республіка Польща).
Проєктною документацією на капітальний ремонт цієї ділянки дороги Н-22 передбачено відновлення двох мостів – через р.Луга у с.П’ятидні, довжиною понад 58 м, та 6-метрового мостового переходу поблизу м.Володимира-Волинського. Меншу штучну споруду вже відновлено, на мосту через р.Луга ремонтні роботи наближаються до завершення.
Відновленням цих штучних споруд займається волинське підприємство ТзОВ «РБП ТрансМост» на умовах субпідряду в польського підрядника.
Технічний нагляд за проектуванням та виконанням робіт на об’єкті здійснюється незалежними компаніями СП B-Act Sp. Z o.o. I PROCOM Construction Sp. Z o.o. Відновлену 13-кілометрову ділянку Устилуг – Володимир-Волинський до Дня Незалежності України планують ввести в експлуатацію.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: