На Львівщині відкриється реабілітаційний табір для дітей з соціально-спортивної школи Фонду Реал Мадрид

На Львівщині відкриється реабілітаційний табір для дітей з соціально-спортивної школи Фонду Реал Мадрид
На Львівщині відкриється реабілітаційний табір для дітей з соціально-спортивної школи Фонду Реал Мадрид

Від самого початку воєнних дій, громадська організація «Епіцентр дітям», що представляє в Україні мережу соціально-спортивних шкіл Фонду Реал Мадрид, активно допомагає сім'ям вихованців та працівників школи. 
Зокрема, ГО забезпечує їх речами першої необхідності, допомагає з пошуком житла, надає психологічний супровід та продовжує працювати, щоб підтримати кожного учня соціально-спортивної школи з Ірпеня, Києва, а також з Тернопільщини та Хмельниччини.  
“Ми надаємо психологічну підтримку кожному учневі індивідуально та в групах, стараємось обрати різні форми: перегляд мотиваційних фільмів, мультфільмів, практичних технік та методик для зняття тривоги, пошук ресурсів, відновлення мотивації через гру. Особливу увагу приділяємо дітям, які не можуть відвідувати тренування”, - розповідає психологиня соціально-спортивних шкіл на Хмельниччині Марія Яремчук.
По завершенню навчального сезону в школах, постала гостра проблема подальшої підтримки та реабілітації вихованців. Тож керівництвом ГО було прийнято рішення організувати реабілітаційний літній табір для учнів соціально-спортивних шкіл. При цьому табір буде поєднано з масштабним міжнародним турніром, подібним до  Copa Alma (Кубок Душі), який щороку проводиться Фондом Реал Мадрид. 
Цей проєкт дозволить близько сотні дітей з Ірпеня, Києва, Тернопільщини та Хмельниччини відновити фізичне та психологічне здоров'я в мальовничому курортному селищі Славське на Львівщині. 
“Це велика підтримка вихованців в такий час. По-перше, для дітей - це перемикання уваги, концентрація на позитиві, нові знайомства, пошук ресурсу, який щодня втрачається через військові дії в Україні. По-друге, це чудова можливість залучити дітей до спорту та інших занять, впроваджуючи цінності Фонду Реал Мадрид” - коментує віцепрезидент ГО “Епіцентр дітям” Тарас Герега. 
Відкриття табору та проведення турніру стало можливим завдяки  фінансовій допомозі компанії “Епіцентр К”, а також іншим постійним партнерам ГО “Епіцентр дітям”. 
ГО «Епіцентр дітям» з 2018 року розвиває мережу соціально-спортивних шкіл Фонду “Реал Мадрид” в Україні. У семи школах, розташованих у Києві, Ірпені, Хмельниччині та Тернопільщині, навчається понад 800 дітей з соціально-незахищених категорій населення (діти-сироти, діти з неповних сімей, діти під опікою, діти воїнів ООС, діти з внутрішньо переміщених сімей, із зони бойових дій, з малозабезпечених сімей). 
Особливістю школи є її підхід до навчання: діти займаються не лише у спортивних секціях (футбол, баскетбол), а й вивчають англійську, психологію, беруть участь в екологічних проєктах, їздять на екскурсії за кордон. На постійній основі з дітьми та їх сім’ями психолог проводить курс реабілітації, а навчання та тренування допомагають адаптуватися від наслідків війни.  Навчання в школі є безкоштовним. Додатково діти отримують спортивну форму, взуття та харчування від партнерів проєкту. У 2021 році Фонд Реал Мадрид визнав мережу шкіл в Україні однією з найкращих серед 80 країн у світі.


 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: