Мстислав Банік відвідає пункти команди підтримки «Дії» на Волині

Мстислав Банік відвідає пункти команди підтримки «Дії» на Волині
Мстислав Банік відвідає пункти команди підтримки «Дії» на Волині

У п’ятницю, 19 листопада, керівник із розвитку електронних послуг у Мінцифрі Мстислав Банік відвідає пункти команди підтримки «Дії» на Волині, а саме: у Луцьку, Ковелі та Володимирі-Волинському.
Під час робочого візиту у Волинську область Мстислав Банік спільно із заступницею голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Вікторією Левчук перевірить роботу пунктів команди підтримки «Дії» та проведе пресконференцію на території пунктів команди підтримки «Дії». Він розповість про мету створення пунктів офлайн-допомоги, зручність отримання СOVID-сертифікатів у «Дії» та відповість на нагальні запитання ЗМІ.
У Володимирі-Волинському зустріч відбудеться о 13:30 у Культурно-мистецькому центрі за адресою вул. Князя Василька, 4.
Нагадаємо, що команда Міністерства цифрової трансформації України спільно з регіональними командами цифровізації України відкриває офлайн-пункти допомоги з отримання СOVID-сертифікатів в областях країни. 
На Волині такі пункти за підтримки Волинської ОДА вже працюють у містах Луцьк, Ковель, Володимир-Волинський та у Рівненській територіальній громаді.
Команда підтримки «Дії» може:
• розповісти про види СOVID-сертифікатів та шляхи їх отримання;
• проконсультувати або допомогти подати заявку на отримання СOVID-сертифіката на порталі та в застосунку «Дія»;
• підкаже, куди звернутись і які дані перевірити, щоб сертифікат згенерувався, якщо проблема з боку лікаря (сімейного або того, який проводив щеплення);
• визначити помилку генерування сертифіката;
• розкаже, що робити, щоб продовжити термін дії сертифіката з пів року до 365 днів;
• допомогти увійти на портал «Дія»;
• допомогти з отриманням КЕП для входу на портал «Дія».
У разі виникнення додаткових запитань звертатися до Олесі Діденко, комунікаційного менеджера проєкту «Дія» за номером 096-752-62-63.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: