Міністерство охорони здоров’я оновило розподіл на карантинні зони

Міністерство охорони здоров’я оновило розподіл на карантинні зони
Міністерство охорони здоров’я оновило розподіл на карантинні зони

Міністерство охорони здоров’я оновило розподіл на карантинні зони: досі 11 регіонів “червоних”.
Про це свідчать дані, оприлюднені на сайті МОЗ 8 квітня.
Обмеження “червоної” зони діють в 11 регіонах – це Київ, Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернівецька та Чернігівська області.
В областях перевищений рівень госпіталізації хворих з коронавірусом: норма становить 60 на 100 тисяч населення. Високі показники в “червоних” Миколаївській області – 113,4, Житомирській – 110,9; Чернігівській – 106,2, а також в Києві – 109,7.
Найвищий рівень госпіталізацій у “помаранчевій” Хмельницькій області. Якщо ще вчора він був 129,0, то сьогодні вже 131,4. Завантаженість лікарень киснем також перевищена і станови 69%. Регіон впритул підійшов до “червоної” зони, Обласна влада від 7 квітня посилила обмеження до найсуворішого рівня. МОЗ офіційно область до “червоної” зони не відправило.
У “помаранчевій” зоні досі 13 регіонів – Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька і Черкаська області.
“Жовта” лише Херсонська область. У регіоні найнижчий показник госпіталізацій – 52,2, а завантаженість ліжок з киснем становить 23,1%. “Зелених” регіонів в Україні немає від початку адаптивного карантину.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: