Мери Нововолинськ та Володимира зустрілись із керівництвом «UkraineInvest»

Мери Нововолинськ та Володимира зустрілись із керівництвом «UkraineInvest»
Мери Нововолинськ та Володимира зустрілись із керівництвом «UkraineInvest»

Народний депутат Ігор Гузь разом із міськими головами Нововолинська та Володимира-Волинського – Борисом Карпусом та Ігорем Пальонкою – 2-го червня зустрілися з Сергієм Цівкачем, виконавчим директором урядового офісу з залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest.
Про це йдеться на офіційній сторінці Ігоря Гузя у фейсбуці.
Головні тези зустрічі:
– допомога у підготовці інвестиційних паспортів громад;
– просування територій із залученням іноземних інвестицій;
– участь міст у виставках, конгресах, інших закордонних візитах із ціллю популяризації інвестиційно привабливих проектів.
Головні аргументи, чому ця зустріч була ініційована командою парламентаря та очільниками двох міст – у Володимирі-Волинському та Нововолинську змінилася влада за останні майже 30 років, а, відповідно, нові й молоді керівники змінюють підходи до роботи з інвесторами та абсолютно нетерпимі до корупції.
Як пояснив нардеп: «Перевага міст номер один це – логістично зручне розташування. Обидва вони близько знаходяться до митного посту «Устилуг» – з Нововолинська до «Устилуга» 25 км, а від Володимира – 12 км. Зробили дороги для якісного транспортного сполучення. Ми максимально відкриті до співпраці з інвесторами і я як народний депутат, якого вдруге переобрали на окрузі, зацікавлений у розвитку регіону «Прибужжя». Вважаю це своїм пріоритетом у роботі, тому сьогодні ми разом на цій зустрічі».
Міські голови представили потенційно привабливі ділянки на території їхніх громад.
У Володимирі-Волинському є кілька таких ділянок. На одній із них вже незабаром будуть облаштовані потужні 22 вітрові станції. Ще одна ділянка має всі підведені комунікації, буде збудована якісна дорога.
У Нововолинську зареєстрували індустріальний парк на 20 га. До нього також підвели всі необхідні комунікації, він близько розташований до дороги. Як розповів міський голова – є потужності в громади й щодо металопереробки. Також вже є приклад успішного залучення іноземних інвестицій.
Керівник урядового офісу розповів, що з нещодавніх його зустрічей з поляками стало зрозуміло, що вони дуже зацікавлені у співпраці з українцями. Наразі ведуться активні переговори й готуються інвестиційні паспорти територій для презентації вже наприкінці червня. Сергій Цівкач порадив міським головам якнайшвидше зробити якісну аналітику потенційно привабливих для інвестора ділянок і скерувати їх в Офіс. Після цього, проекти будуть включені у спільну програму й можна говорити про подальші кроки співпраці як із внутрішнім, так і зовнішнім інвесторами.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: