Мати благає про допомогу на порятунок хлопчика з громади Володимира

Мати благає про допомогу на порятунок хлопчика з громади Володимира
Мати благає про допомогу на порятунок хлопчика з громади Володимира

6-річний Роман Роїк з Володимира переніс пересадку печінки та потребує реабілітації в Китаї. Мати хлопчика просить про допомогу.
Роман потребує операції із закриття черевної стінки. Йому потрібно пройти хоча б чотири курси реабілітації, загальна вартість яких становить 60 тисяч доларів, повідомляє Gazeta.ua.
“Життя Ромчика – це щоденна боротьба. У 3 місяці він переніс складну операцію Касая, а в 11 місяців – пересадку печінки за кордоном. Після операції було два тижні коми і 10-хвилинна зупинка серця. Лікарі сказали, що Ромчик не житиме. Ми повернулися в Україну. Через рік в дитини трапився крововилив, температура була до 40 градусів. Знову операція і боротьба за життя. Синочок почав самостійно дихати, їсти мелену їжу”, – розповідає мати хлопця.
У серпні 2020-го року в Польщі Роману зробили ще одну операцію. Розширювали вену, яка звузилася після пересадки печінки і загрожувала життю.
“Після цього ми їздили на реабілітацію в Китай. Ромчик краще тримає спину і голову, вимовляє звуки. Я бачила діток, які мають гарні результати. Китайські лікарі готові продовжувати лікування. Це та соломинка, за яку я чіпляюсь, аби допомогти своїй дитині. Без цієї реабілітації польські медики не зможуть зробити операцію із закриття черевної стінки – зашиття м’язів живота. Ромчику потрібно ще хоча би 4 курси китайської реабілітації. Вартість одного становить 15 тисяч доларів”, – каже пані Ольга.
Реквізити для допомоги:
карта Приватбанку: 5168 7573 9487 3857 (Роїк Ольга Юріївна).
Нагадаємо, попри невтішний діагноз китайських лікарів, 4-річний володимирчанин Ромчик Роїк продовжує боротися за життя.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: