Масажистів - багато, але не усі з них вміють і знають як промасажувати більше двох сотень м’язів тіла

Масажистів - багато, але не усі з них вміють і знають як промасажувати більше двох сотень м’язів тіла
Масажистів - багато, але не усі з них вміють і знають як промасажувати більше двох сотень м’язів тіла

Чим більшу кількість їх з восьмиста м’язів зможе “дістати” руками фахівець, тим кращий буде результат від масажу.
У будь-який час актуальною є увага до власного стану здоров’я, а особливо у тих людей, які розуміють, що на лікування хвороб йде набагато більше часу і грошей, ніж на профілактику чи будь-які медичні маніпуляції на ранніх  періодах недуги. Надзвичайно помічним способом, та і приємним є масаж тіла. Людей, які вміють своїми руками механічно і дозовано впливати на шкіру, м’язи і внутрішні органи людини, що використовується у якості супутньої терапії при різних проблемах зі здоров’ям, є чимало. Шанс заробити немалі гроші, особливо не витрачаючись, використала немала кількість людей. На перший погляд здається, що все так просто: маєш здоров’я - бери і розминай  шкіру на спині. Клієнту дуже важко зробити правильний вибір масажиста. Випадків “невдалого розбивання солей” на спині і травм масажем - достатньо. Тому обираючи масажиста слід врахувати кілька моментів. Як правило хорошим масажистом буде молода, атлетично збудована людина міцної статури, яка має за плечима “прозорий” для переконання будь-якого клієнта  досвід - стаж праці за фахом, відповідну освіту чи проходження спеціалізованого навчання.
Саме під такий образ ідеально підійшов Сергій Микичура, інформація про якого нещодавно поширилась у волинських групах фейсбуку. Текст оголошення про те, що проводиться попередній запис на прийом до масажиста з пропозицією різних методик, не дуже здивував володимирську спільноту, а от фотографії справді були колоритними і викликали жваве обговорення серед прекрасної статі. Навіть йому дали ім’я - ВОЛОДИМИРСЬКИЙ МАЧО.
Редакція звернулася до молодого чоловіка, який жив і навчався свого часу у нашому місті, - Сергія Сергійовича Микичури. Тема розмови – усе про масаж, та і з’ясування – звідкіля він узявся у нашому місті.
Кожен, хто забажав масажу, має подумати, з якою метою робитиметься вплив на тіло
Те, що шкіра з давніх-давен визнана анатомами та медиками окремим людським органом, не є секретом. А тому до цього органу слід ставитися не менш уважно, як до серця, печінки, нирок тощо. І часто люди забувають про це, коли виконують своє бажання отримати масаж.
- Коли до мене приходять клієнти на прийом, я стараюся дізнатися від початку мету приходу і що хоче отримати людина в результаті масажу. Не раз буває, що людина приходить, бо розуміє, що біль у попереку можна зняти масажем чи, наприклад, головні болі можна втамувати цією процедурою. Мало того, люди часто уже знають скільки їм потрібно відвідати сеансів у масажиста, - розповідає Сергій Сергійович. - Випадки в практиці бували різні, але я завжди рекомендував і рекомендую людям спочатку консультацію отримати  у лікаря,  в якого людина лікується, або ж у фізіотерапевта (навіть з допомогою останнього найбільш вдалою буде ця консультація) і тоді рушати в масажний кабінет. Якщо у людини встановлені діагнози, то вибір масажу, тобто його методології, кількість сеансів визначає або лікар, або масажист. Коли масаж робиться з профілактичних міркувань, то звісно вибирає клієнт після отримання інформації про види масажу. Усі повинні пам’ятати, що при неправильному виборі можна травмуватися, або загалом отримати вплив, який приведе навіть до розвитку незворотних процесів в організмі.
При яких хворобах слід забути дорогу у масажний кабінет, а особливо, якщо людина хоче отримати від масажу оздоровлення? Список чималенький, але слід тут його зазначити, можливо комусь згодиться:
- гострі запальні процеси, ГРЗ, захворювання крові, кровотечі і схильність до них, гнійні процеси, цинга, будь-які інфекції шкіри, пошкодження шкіри, гангрени, варикоз, запалення лімфовузлів, аневризми аорти, серця і судин, підшкірні крововиливи, туберкульоз, остеомієліт, психічні захворювання, ішемія міокарда, набряк Квінке, легенево-серцева недостатність, гострі венеричні захворювання.
Якщо ж у вас немає ніяких застережень, або маєте чітко сформульовані рекомендації щодо масажу, приступайте до пошуку майстра. Звісно, що одним з головних чинників вибору послуги є її вартість. У час війни чи епідемії багатьом людям доводилося відмовлятися від масажу, ціна якого коливалася у нашому регіоні від 300 до 800 гривень за академічну годину (45 хвилин) чи за годину. Кожен майстер свої послуги цінить по-різному та й тривалість у всіх може бути різною. При вивченні якості послуг, вартості слід обов’язково мати бодай мінімальну кількість відгуків про масажиста.
Сергій Сергійович дотримується правила, що обтимальним є час сеансу до години. Масажист завжди повинен прислухаится до пацієнта. Краще недопрацювати руками, щоб у людини було бажання прийти ще і ще, ніж перепрацювати, щоб людині стало некомфортно чи взагалі - зле.
Клієнтам не завадить знати, що не слід наїдатися перед візитом, а ще краще, за 40 хвилин утриматися від їжі перед масажем, бажано бути виспаним і  у доброму настрої.
І от ви в кабінеті масажиста. Температура в кабінеті завжди буде не нижче за +24 градуси, тому слід подумати про одяг, який є легким і зручно одягається. Не забудьте прихопити з собою бавовняний рушник розміром не меншим 80 на 40 см. Усім іншим вас забезпечать у кабінеті (в межах плати за сеанс масажу спеціальною гіпоалергенною олією або ж масажним кремом, одноразовим простирадлом. Для початку вам необхідно мати 250 гривень. Таку вартість на початок своєї роботи у Володимирі встановив Сергій Сергійович за годину стандартного сеансу упродовж вересня. 
Який же вид масажу вибрати - це вирішуєте ви разом з масажистом. Перерахуємо головні, які найчастіше приваблюють клієнтів, і які на рівні вищого пілотажу виконує Сергій Микичура: класичний, загальний, спортивний, антицелюлітний, моделювальний, фул-боді, іспанський хіромасаж, шведський, міофісцеальний, глибокотканинний, лікувальний (за зонами), лімфатичний, релакс-масаж, лімфатичнодренажний і авторський. Різниця між ними існує дуже велика - все залежить від способів і сили впливу рук на тіло пацієнта, інтенсивність рухів, глибини маніпуляцій, позиції тіла чи частини тіла пацієнта.
Якщо говорити про кількість сеансів масажу, то Сергій Сергійович дотримується чіткого правила - кількість слід обирати за станом самого пацієнта. Якщо релаксуючі і оздоровчі масажі можна дійсно робити до десяти  разів, то специфічні, лікувальні - від 3 до 4 зустрічей, може до 5-6, але не більше. Головне завдання масажиста - зняти гіпертонус м’яза, по-іншому - тригер, розблокувати його і надати певної еластичності, а природа і руховий режим пацієнта самі доведуть справу до потрібного ефекту.
Масажів для запобігання хворобам, розвитку і функціонуванню організму, навіть підтримці певного рівня здоров’я  - не достатньо
Як вважає Сергій, головним чинником у виникненні порушень в організмі є неправильне харчування і малорухливий спосіб життя.
Для того, щоб не породжувати недугу в тілі, слід дотримуватися кількох золотих правил: їсти в міру хоча б три рази на день і враховувати калорійність їжі, не наїдатися на ніч і споживати добову норму води - чистої питної води. Але якщо у когось виникне бажання отримати консультацію з культури харчування, може звертатися у масажний кабінет у Володимирі на вул. Олени Хохол, 22.
Важливим у правильному способі життя є дотримання рухового режиму. Кожна людина, без особливих навантажень, щодня повинна займатися фізкультурою, хоча б ходьбою. Ні нормалізація раціону харчування, ні заняття фізичними вправами, не допоможуть здоров’ю, коли людина знаходиться у стресі. Якщо важко це зробити самотужки, то, як не дивно, але певні види масажів є доволі успішними у подоланні людиною стресу чи депресії.
І такі твердження масажиста не є безпідставними. Доказ - його спосіб життя і атлетична будова тіла, яким він почав займатися з шкільної парти.
У Київ поїхав хлопчисько, а в Володимир повернувся - майстер масажу
У галереї фотографій Сергія у профілі в фейсбуку переважають фото, які демонструють, його спортивну статуру. У них історія не короткого періоду - це все й, уподобання, занятття спортом, правильне харчування. Цей комплекс дав свій результат.
  - Так, я міг стати бодибілдером, але після ознайомлення зі способом життя цих спортсменів, кількістю їх травмування і заподіянню шкоди власному здоров’ю мене зупинило. Ідеалом лишилася побудова атлетичного тіла, але не більше, ніж просто на любительських засадах. А обсягтих знань про будову тіла, навантаження, заняття розвитку усіх груп м’язів зумовила мій вибір працювати в індустрії краси людської фігури.
Спортом я не займався хіба що тільки в дитячому садочку “Казка”, куди з сестричкою мене водила мама Наталія Семенівна. Вона була педагогом і завжди могла мені мудро порадити, як правильно робити вибір, чим займатися у житті. Хоча я не завжди прислухався, до цих порад. Головне, що вона мені не забороняла в школі займатися кікбоксингом, ходити у володимирську “качалку” Арнольд, де зараз знаходиться клуб “Любарт”, пізніше у спортивній школі - боксом. Я не знаю яким чином, але в той час я міг поєднувати усі свої силові заняття з заняттями в художній школі. Напевно уся моя естетика життя винесена саме з цих стін закладу, який на початках відвідував біля Успенського Собору, де він розташовувався. А пізніше - навчання у педагогічному училищі за фахом вчителя образотворчого мистецтва. Згодом отримання у Києві диплому після навчання в інституті реклами на факультеті графічного дизайну.
Життєві терези переважили на бік спорту і занять у гімнастичних залах. Київ став стартовим майданчиком, де розпочалась кар’єра масажиста. Серед кола знайомих були фахівці, які порадили випускнику зайнятися масажною справою. Молодість, певний уже набутий досвід, спортивна статура - було все для успішного масажиста. Перша робота в масажному салоні “Багіра” стала початковою школою на професійній стезі. А далі усе закрутилося у вихорі подій: робота у декількох салонах, спеціальні курси, робота поряд з іменитими масажистами, навчання у фаховому спортивно-медичному закладі в Естонії, там же практика, яка змінилася на роботу у престижних салонах.
Тринадцять років в цілому дали практику і знання з основ і багатьох розділів анатомії, біофізики, біомеханіки, реабілітації. З цим досвідом поїхав до Європи. Майже за десять років доводилося працювати у Іспанії, Нідерландах, Литві, Німеччині і найдовше у Польщі. Війна змусила Сергія приїхати додому. Не міг він стояти осторонь, коли Батьківщина в біді.
У рідному Володимирі чекали мама, сестра, друзі та знайомі
Розмова в редакції тривала понад три години - справді шпальт замало для викладення Сергієвих розповідей. Цікавий чоловік з багатим життєвим досвідом. Кожного разу у розмові зводилося до теми масажу. Очевидно - це його справа життя.
Тому й не може сидіти без діла, щоб не займатись масажем. Він переконаний, що тільки здорова нація з патріотичними думками може дати відсіч ворогові. (До слова, у його кабінеті учасникам бойових дій надається сорокавідсоткова знижка вартості послуг).
Сергій Микичура чекає на вас.
Слава Україні.
Сергій Залуський

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: