Маршрут №4 обслуговуватиме новий перевізник

Маршрут №4 обслуговуватиме новий перевізник
Маршрут №4 обслуговуватиме новий перевізник

11 січня у залі засідань Володимир-Волинської міської ради відбулося засідання конкурсного комітету із визначення перевізників на маршрут №4 «Скотофуражний ринок – Цукровий завод». До складу комітету, який очолив начальник управління інфраструктури Ігор Возний, увійшли представники громадських організацій, депутати та працівники профільних управлінь міськвиконкому.
Як повідомив на початку засідання Ігор Возний, конкурс на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування, який було оголошено минулого року, включав три маршрути: №9 «вул. Зимнівська - оз. Лісне», «Ласків-Володимир» та №4 «Скотофуражний ринок – Цукровий завод». Проте документи на конкурс надійшли лише від двох перевізників – Вадима Шуби та Михайла Тищука, які виявили бажання обслуговувати маршрут №4.
Під час засідання було розглянуто обґрунтування учасників конкурсу та технічні характеристики транспорту, який вони планують задіяти для перевезення пасажирів за цим маршрутом. Зокрема, підприємець Вадим Шуба представив 4 автобуси «IVECO» 2010 року випуску, які обладнані спеціальним підйомником для людей з інвалідністю. Пасажиромісткість кожного з них – 32 особи.
Перевізник Михайло Тищук запропонував на конкурс два автобуси марки «Рута» 2018 року на 26 посадкових місць та два «Спринтери». Усі автомобілі пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю.  
Члени конкурсної комісії оцінили пропозиції перевізників, виставивши відповідні бали за кількома критеріями, які стосуються технічних характеристик, наявності матеріально-технічної бази тощо. У підсумку  переможцем було визнано перевізника Вадима Шубу, який отримав 51 бал, а його конкурент Михайло Тищук набрав 24 бали.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: