Магнітні бурі у квітні 2021

Публікації

Магнітні бурі у квітні 2021
Магнітні бурі у квітні 2021

Квітень 2021 відзначиться магнітними бурями, які можуть негативно вплинути на організм людини. Ці бурі відчують і в Україні.
Про це інформує Радіо Максимум.
У квітні 2021 року очікуються магнітні бурі, які будуть істотно відчутні в Україні та світі. Одна з магнітних бур буде досить тривалою та потужною, тож матиме вплив на самопочуття метеочутливих людей. Бурі варто очікувати впродовж місяця. Триватимуть магнітні бурі по кілька днів.
Від 2 квітня розпочнеться перше магнітне коливання місяця. За потужністю ця буря буде досить потужною. Вона може мати серйозний вплив на самопочуття: головний біль, неуважність, загальна слабкість. Триватиме це магнітне коливання, яке можуть відчути дуже метеочутливі люди, до 4 квітня.
Наступна магнітна буря буде найдовшою, але за потужністю середньою. Від 8 до 12 квітня магнітна буря впливатиме на самопочуття українців.
Найкоротша та найслабша магнітна буря буде 21 квітня. Її відчують ті, хто найбільше схильний до метеочутливості.
Будьте весь час обачні! Пам’ятайте, що у час активних магнітних бур потрібно уважно ставитися до свого стану здоров’я, захищати свій організм від сонячного впливу та робити все, щоб уникнути загострення хронічних хвороб, якщо вони у вас є. Медики також рекомендують зменшити у раціоні кількість нездорової їжі та алкоголю. До слова, ваше самопочуття можуть покращити легкі фізичні вправи!
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: