Крихітний малюнок Леонардо да Вінчі продали за 12 мільйонів доларів

Крихітний малюнок Леонардо да Вінчі продали за 12 мільйонів доларів
Крихітний малюнок Леонардо да Вінчі продали за 12 мільйонів доларів

Крихітний малюнок ведмедя авторства Леонардо да Вінчі був проданий  за 12 мільйонів доларів, встановивши новий рекорд щодо аукціонів для малюнків художника епохи Відродження, передає УНН з посиланням на CNN.
За даними Christie’s, аукціонного дому, який організував продаж, цей предмет розміром близько 50 кв. сантиметрів є одним з восьми малюнків Леонардо, що залишилися в приватних руках.
Ескіз був зроблений на блідо-рожево-бежевому папері з використанням срібної голки – техніки, якої Леонардо навчив його вчитель Андреа дель Верроккьйо, яка включає маркування хімічно обробленого паперу срібними паличками або дротом.
За сторіччя цей предмет переходив з рук в руки кілька разів – насправді, одного разу він був проданий Christie’s за 2,50 фунта стерлінгів (близько 312 фунтів стерлінгів, або 430 доларів в сьогоднішніх грошах) в 1860 році. Малюнок під назвою “Голова ведмедя” з тих пір експонувалася в великих установах, включаючи Національну галерею в Лондоні, Лувр Абу-Дабі і Державний Ермітаж в Санкт-Петербурзі.
Очільник відділу малюнків старих майстрів Christie’s Стейн Альстінс назвав цю роботу “маленькою, але чудовою”.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: