У Володимира оголосили конкурс дитячого малюнка

У Володимира оголосили конкурс дитячого малюнка
У Володимира оголосили конкурс дитячого малюнка

З метою привернення уваги дітей та юнацтва до багатовікової історії міста, культурних надбань минулого як джерела національних духовних основ сьогодення, виявлення і підтримки обдарованих особистостей, у громаді розпочинається конкурс «З любов’ю у серці до рідного міста». Дитячо-юнацький конкурс образотворчого мистецтва присвячений 1034-й річниці з часу заснування міста Володимира.
Учасником конкурсу може стати кожна обдарована особистість, вік якої не перевищує 20 років. Кожному учаснику надається можливість проявити свої творчі здібності, уподобання та власне бачення і відчуття запропонованої ідеї, виразити їх у будь-яких видах і жанрах образотворчого мистецтва. Розглядаються і колективні роботи. Один автор подає на конкурс 1-2 твори. Кожен твір, поданий на конкурс, повинен бути належно оформлений. На зворотному боці роботи чітко вказати:
– назву роботи; прізвище, ім’я, по батькові; дату народження; домашню адресу учасника (учасників); навчальний заклад, клас (курс); прізвище, ім’я, по батькові керівника (вчителя); контактні телефони. Техніка виконання – довільна, формат – аркуш А3, оформлений в паспарту. Роботи подаються на адресу: вул. Устилузька 54, дитяча художня школа, телефон: 38 (093) 328 17 62.
Термін подачі робіт на конкурс – із 16 травня по 4 липня 2022 року. Конкурсні роботи не рецензуються і авторам не відсилаються. Оцінку та відбір робіт проводить професійне журі. Рішення журі є остаточним і перегляду не підлягає. За результатами оцінювання переможці конкурсу нагороджуються Дипломами, Подяками та призами. Організатори конкурсу: Управління з гуманітарних питань виконавчого комітету міської ради, Дитяча художня школа імені М. Рокицького.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: