КП «Володимирліфт» ліквідували, як самостійну сруктуру та приєднали до Управляючої житлової компанії

КП «Володимирліфт» ліквідували, як самостійну сруктуру та приєднали до Управляючої житлової компанії
КП «Володимирліфт» ліквідували, як самостійну сруктуру та приєднали до Управляючої житлової компанії

Підприємство «Володимирліфт» реорганізують, приєднавши його до КП «УЖК». Колектив обіцяють зберегти у повному складі.
Рішення «Про припинення внаслідок реорганізації спеціалізованого ремонтно-будівельного підприємства «Володимирліфт» шляхом приєднання до комунального підприємства «Управляюча житлова компанія» розглянули на черговій сесії міської ради 27-го липня.
«Володимирліфт» визнали фінансово неспроможним, оскільки втратив частину клієнтів у Нововолинську, які перейшли до приватного підприємства з Луцька.
Окрім цього, наразі тариф на технічне обслуговування ліфтів є планово-збитковим, дебіторська заборгованість не перекриває кредиторську, що призводить до заборгованості з виплати заробітної плати, податків та енергоносіїв. А підняття тарифів призведе до того, що підприємство стане не конкурентоспроможним.
Тому, аби оптимізувати структуру підприємства і дати йому можливість для діяльності в подальшому, вирішили провести його реорганізацію.
Врешті 24 депутати підтримали це рішення. Відтак, КП «УЖК» визнали правонаступником майна, усіх прав та обов’язків СРБП «Володимирліфт», а також утворили та затвердили склад комісії, яка і буде займатися реорганізацією ремонтно-будівельного підприємства.
Запевняють, що реорганізацію «Володимирліфта» проведуть з повноцінним збереженням приєднаного колективу. Усіх звільнених працівників мають працевлаштувати в КП «УЖК».
Нагадаємо, комунальне підприємство «Володимирліфт», яке обслуговувало ліфти у багатоповерхівках Володимира й Нововолинська, втратило понад 80% своїх споживачів. На виконання розпорядження міського голови про позачергове вивчення фінансово-господарського стану СРБП «Володимирліфт» упродовж двох тижнів у  міській раді працювала робоча група, яка вивчала стан справ на підприємстві за останніх 2 роки.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: