Голова громади прокоментував скандал в Оваднівському садочку та конфлікт між  колишньою медсестрою і керівництвом закладу

Публікації

Голова Оваднівської сільської ради Сергій Панасевич звернувся в редакцію нашого видання, щоб висловити свою точку зору щодо ситуації, яка склалася у садочку села Овадне та прокоментував конфлікт між Наталією Теряткіною, колишньою медсестрою і керівництвом закладу дошкільної освіти.

Читайте також: Медсестра Оваднівського садочка звільнилася через скандал із розкраданням харчів та конфлікт з керівництвом

"Коли садочок працював, були закуплені продукти. Але у зв'язку з тим, що коронавірус, садочок тимчасово зупинив свою діяльність. Термін придатності продуктів вийшов. Згідно з законодавством, ті продукти не маємо права ні повернути, ні продати, ні віддавати, - розповів голова громади. - Приїхала комісія, їх (продукти - ред.) описали і викинули у смітник. Після цього в кінці робочого дня люди розійшлися. Наталія Миколаївна, яка опублікувала це ввечері, з невідомої причини прислала чоловіка до того смітника. Вона сказала, що подивитися. Вона не має права після роботи туди приїжджати. Взагалі ніхто не має права ходити по території садочка. Вона прислала чоловіка по продукти. Як виявилося, їх там нема. Ці продукти позабирали місцеві люди. А вона сказала, що це працівники позабирали."

Сергій Степанович запевнив, що є усі відповідні документи, щодо процедури списання, є акт про списання, на якому підписи комісії і навіть підпис Наталії Теряткіної. Ці документи Сергій Степанович пообіцяв надіслати зранку на пошту редакції "Міста вечірнього".
Окрім цього він прокоментував сам конфлікт між колишньою медсестрою та керівництвом закладу:

"Я хотів би, щоб все це було написано. Вона (Наталія Теряткіна - ред.) раніше працювала в амбулаторії. Там з колективом не вжилася. Подякували їй за плідну працю і просили з роботи. Ми її прийняли в садочок. Працювала вона на декретному місці. Попрацювала трошки і почала тут свої "права качати". Після цього написала заяву на розрахунок за власним бажанням. Пройшло два дні - передумала і відкликала свою заяву. Одразу ж пішла на лікарняне. Закінчилось лікарняне, написала заяву на розрахунок за згодою сторін. Усе це зареєстровано і є відповідні розпорядження. Ми йшли на всі поступки їй, щоб знайти порозуміння.
Я вважаю, що це все є передвиборча програма на замовлення."

Стосовно того, що в садочку б'ють дітей, то голова Оваднівської ОТГ запевняє, що це не відповідає дійсності.

"І взагалі ми думаємо, що якщо вона ще якусь гадость нам викине, то ми будемо звертатися до правоохоронних органів, бо то буде смороду на цілу Україну, - каже Сергій Панасевич. - Ми мусимо її якось "поставити на місце" в юридичному полі."

Також Сергій Панасевич завтра проведе зустріч із трудовим колективом садочка, де вирішуватимуть питання, чи звертатися до правоохоронців цього разу. 

Розділ новин: 

Коментарі

Неодноразово зверталася до Панасевича щоб провів виховну бесіду з колективом у садочку. Завідуюча дозволяла собі у грубій формі відповідати на зауваження. Типу : "не подобається йдіть у другий садочок",. А коли вихователі всі сидять на лавочці хто в телефоні, а хто просто між собою говорить но тільки не з дітьми, діти по території бігають без нагляду. Неодноразово чула як вихователі кричать на дітей, а на зауваження завжди одна й та сама відповідь : " Не подобається...., або ж пишіть заяву Панасевича: Тільки цей самий Панасевич не реагував ні разу. Тепер хто бреше?

І не соромно таке писати ? Ще й перед виборами. Сам себе топить. Погрожує ?

А ви хоч знаєте того Панасевича, як людину??? І тим більше :знаєте як жити в одному селі і загризатися з людьми?? А завідуюча - є такі екземпляри :хоч пристрель,а воно противне, чорнороте.

Значить завідуючу геть з посади, з невідповідністю займаної посади, численні скарги, якщо такі мали місце. Будь який колектив, а особливо в селі, де з роботою туго, мусить підлаштовуватися під керівництво

Коментарі