Медсестра Оваднівського садочка звільнилася через скандал із розкраданням харчів та конфлікт з керівництвом

Публікації

Медсестра Оваднівського дитячого садочка Наталія Теряткіна звільнилася із установи через скандал із розкраданням харчів, про який вона повідомила голові сільської ради Сергію Панасевичу. Про це вона написала у своєму дописі у фейсбуці, який ми подаємо без змін:

Змушена звільнитись з посади медсестри Оваднівського ДНЗ. 
"Після того, як в червні я повідомила керівництво с/р про розкрадання продуктів харчування під час карантину і до цього, директор ДНЗ М'якота С.В. абсолютно ігнорує мої поради, як медсестри щодо дотримання санітарно-протиепідемічного режиму в установі під час карантину, не реагує на мої зауваження щодо порушень, які неприпустимі в дитячому закладі.
Помічник вихователя і завгосп регулярно курить на території під час роботи, тобто робить активними курцями маленьких діток з трьох річного віку.
Підвищує голос на діток, після чого вони бояться йти в садочок, не змінює столовий посуд після першої страви, а накидає другу, не видає в повному обсязі продукти харчування. Дозволяє собі подачу неочищених ківі,а на моє зауваження відповідає: "Схочуть їсти, з'їдять." Абсолютно не надає допомоги діткам маленьким при харчуванні, декого з яких треба кормити чи зацікавлювати в цьому. "Таке враження, що їй все дозволено, бо вона подруга М'якоти і на ти з нею, навіть на роботі.
Директор ДНЗ постійно влаштовує бабські розборки, на останніх в мене забирає моб. телефон і повідомляє, що якщо надалі я буду ходити і розказувати в с/р чи батькам що у нас робиться в ДНЗ - то це буде останнє моє місце роботи !
Я відповіла, що в нашій країні демократія і я маю право повідомити про грубі порушення керівництво. Не хочете щоб я це робила,то робіть все правильно і по закону, щоб не було соромно. Тим більше батьки мають право знати кому довіряють найдорожче і як поводяться з ними.
"Ми теж на вас поскаржимось, що ви перевіряєте воші в діток під час заняття"- сказала Шурдак Л.І.
"Нічого не маю проти"- відповіла я.
І продовжила, що дітки в садочку постійно зайняті,то їдять,то сплять,то гуляють і практично іншого часу для цього я не маю, з її дозволу я це робила, не відволікаючи увагу діток,так завжди робиться і в школі.
Але, треба запитати в батьків, що для них важливіше ваші заняття, чи щоб дитя принесло додому педикульоз ?
А от застосовувати силу до дітей, як це робить Шурдак і Яцук - протизаконно.
Колись, як би мені це хтось розповів,не повірила б. Але тепер я стала свідком, як вихователі човпуть неслухняне дитя.
Я підійшла, взяла за руку дитину і мовчки забрала до себе в кабінет. Хлопчик опустивши голову, мовчки сидів напроти і мовчав, сидів годину чи більше, поки не стали розносити обід няні, тоді я взяла дитя за руку і завела в групу. Наступного разу, вихователі самі мені присунули хлопчика в кабінет, дитина плакала впиралась ногами, виривалась, сунули його коліньми по лінолеумі (картина жахлива ), питаю: "Чого ти тут, знову пустував?" "Так"-відповідає.
Тобто, заступилась - гляди !
І так було щоразу. Добре, що ніхто з них навіть не заперечував цього і Ліля Іванівна визнала, що вона і Яцук поступали непедагогічно.
Цікаво, що б вони зробили, якби з їх дітьми так поводились ?
Діти не знають прав, бо маленькі,а батьки не підозрюють, що таке може бути там, куди вони вранці відвели дитину.
Скільки брехні, лицемірства і порушень я за все життя не бачила, як там.
Після того, як я повідомила,що не буду мовчати про куріння, директор ДНЗ заявила: "А хто бачив, що Іра курить ?" (Це вже навіть смішно, бо хто не бачив, то чув запах від неї.)
Після чого додала: "А сексом займатись можна?" Я була шокована таким запитанням від бувшої матушки -"А що, ви ще й таким тут займаєтесь ? Про секс в санітарному регламенті і посадових обов'язках нічого не написали."
Після цього Мякота повідомила мене, що забороняє в майбутньому мені користуватись мобільним телефоном на роботі, і я повинна попросити вибачення в Гнатюк, за те, що вона курить. (Абсурд)
Тобто, що б там не робилось нічим не докажу...
В кінці кухар стала обзивати мене нецензурними словами, Мякота передавала їй заспокійливе, і вони (Герасимюк і Гнатюк ) признались, що вкрали продукти під час карантину (тобто списали, викинули і забрали з мусорніка) Коли почався карантин, я неодноразово запитувала Мякоту і Гнатюк, просила вияснити в с/р і чекала 3 місяці. Потім пішла з'ясовувати сама, бо я матеріально-відповідальна і не збираюсь списувати і викидати продукти харчування. Гнатюк щоразу казала "Спишем" Викинем" " З'їмо " І що це законно.
Все було сплановано наперед , ще в с/р Мякота заявила,що будуть колективні збори, я сказала, що запросимо на них Павлюка В.А і ПанасевичаС.С., на що вона відповіла - "а навіщо їм слухати бабські розборки? - ось чому вони забрали телефон.
В при розрахунку зауважила - " Ви нікому нічого не докажете."
Я і не збираюсь нічого доказувати, достатньо того, що я повідомила батьків і жителів села про те, що насправді відбуваються в дитячому садочку.
Моя совість чиста.
А як вони будуть замолювати гріхи ?" - написала пані Наталія.

Редакція чекає офіційного коментаря щодо цієї ситуації від представників місцевої влади та керівництва закладу дошкільної освіти.

Розділ новин: 

Коментарі