Фестивалю «Княжий» цьогоріч не буде

Фестивалю «Княжий» цьогоріч не буде
Фестивалю «Княжий» цьогоріч не буде

Через повномасштабну війну в Україні дату проведення фестивалю перенесли. Тому 5-й фестиваль «Княжий» відбудеться після перемоги України над російським агресором.
Зараз сили команди та всіх українців зосереджені на допомозі у боротьбі із ворогом, повідомляють організатори у фейсбуці.
“Нам дуже приємно, що пам’ятаєте про фестиваль, переймаєтеся його долею та очікуєте на вихідні з якісною українською рок-музикою та етномотивами! Ми також дуже любимо наш Княжий і хотіли б зустрітися на фестивальному полі, аби всіх-всіх побачити. Але!
Наразі вся наша увага – там, де наші захисники. Ми співпереживаємо, зі всіма українцями, за долю наших хлопців та дівчат, які взяли до рук зброю.
Ми не можемо святкувати тоді, коли в країні тривають смертельні бої за свободу і цінності українського народу. Ми не можемо наражати гостей фестивалю на небезпеку. Ми віримо в ЗСУ і в силу українців! Ми знаємо – правда, добро й Україна переможе!” – йдеться у дописі.
Організатори наголошують, що після перемоги усі зустрінуться під мирним небом, там, у княжому парку, і з вдячністю за волю будуть співати українських пісень.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: