У Затурцях відбувся благодійний фестиваль «Подих Різдва»

У Затурцях відбувся благодійний фестиваль «Подих Різдва»
У Затурцях відбувся благодійний фестиваль «Подих Різдва»

У Затурцях відбувся різдвяний благодійний шкільний фестиваль «Подих Різдва», на підтримку Збройних Сил України.
Захід проходив 28 грудня у будинку культури села Затурці. Про це пишуть на сторінці будинку культури.
У фестивалі взяли участь аматорські колективи закладів освіти з усієї Затурцівської громади.
«Українська народна творчість, присвячена святу народження Сина Божого, багата та різнобарвна, тож на цьому фестивалі усі присутні почули найрізноманітніші традиційні різдвяні колядки та віншування. Наша щира коляда нікого не залишила байдужим, у багатьох з’являлись сльози на очах», – йдеться у дописі.
Під час фестивалю діяла благодійна різдвяна ярмарка творчості на підтримку ЗСУ на якій представили: дитячі сувенірні вироби, виготовлені під керівництвом Олени Звягінцевої, окремі роботи вихованців творчої студії «Долоньки» (керівниця – Олена Барчук), янголятка із бібліотечної різдвяної майстерки та чудові в’язані вироби місцевої майстрині Наталії Кияшко.
Наприкінці свята колядники отримали солодкі гостинці від керівника місцевого маркету «Олів'є» Юрія Шевчука.
Загалом вдалось зібрали 12 030 гривень. Усі  кошти передадуть на потреби військових.
«Дякуємо всім, хто долучився до заходу, в чиїх серцях любов до України. Наші кроки, наша згуртованість наближають таку жадану Перемогу», – йдеться в дописі.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: