У Нововолинську визначили найактивнішу сімʼю

У Нововолинську визначили найактивнішу сімʼю
У Нововолинську визначили найактивнішу сімʼю

У Нововолинську в Будинку спорту спортивно-оздоровчого комплексу «Шахтар» відбувся міський етап фізкультурно-оздоровчого фестивалю «Мама, тато, я - активна сім’я».
Про це повідомили у фейсбук-групі Нововолинськ спорт.
Основною метою фестивалю стало зміцнення здоров'я дітей і батьків, пропаганда здорового способу життя та виховання любові до фізичної культури.
Такі змагання проводяться у Нововолинську не вперше і вже заслужили популярність у батьків, а також юних спортсменів. Цього року до спортивного заходу долучилися 10 сімей. 
Учасники фестивалю демонстрували свої найкращі здібності у швидкості, спритності, гнучкості та злагодженості дій у пʼяти естафетах. Додатково бали отримали за сімейний малюнок «Спорт для всіх - за здоровий спосіб життя». Змагання відбулися у дружній атмосфері за гучної підтримки вболівальників.
За підсумками фестивалю у напруженій боротьбі третє місце виборола сім’я Хотьків (ліцей №7), на другому місці  – сім’я Батюків (ліцей №8). А переможцями змагань визнали сім’ю Романюків (ліцей №8), які будуть представляти громаду на обласному етапі фестивалю «Мама, тато, я - активна сім’я» 13 квітня. 
Переможців нагородили кубками та грамотами, а всі учасники – солодкими призами.
Захід організували відділ у справах молоді та спорту виконавчого комітету Нововолинської міської ради спільно з Нововолинським центром фізичного здоровʼя населення «Спорт для всіх» СОКу «Шахтар».
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: