Екскурсія до князівської бригади

Екскурсія до князівської бригади
Екскурсія до князівської бригади

З метою формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, готовності до виконання громадянського та конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності і незалежності України 10 грудня 2021 року студенти 1-го курсу Володимир-Волинського  педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю. Кримського завітали до 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.
Студенти привітали військову частину із 7-ю річницею створення 14-ї окремої механізованої бригади, подарували ікони, вишиті бісером, та маскувальні сітки, які виготовлені руками студентів.
У ході проведення екскурсії студенти оглянули штатну зброю, військову техніку та ознайомилися з її тактико-технічними характеристиками, особливостями застосування та перевагами різного виду зброї. На території частини юнаки та дівчата мали змогу скуштувати смачну солдатську кашу й   чай! 
Адміністрація та студенти Володимир-Волинського педагогічного коледжу висловлюють щиру вдячність керівництву військової частини за організовану та проведену цікаву екскурсію.
Від усієї душі бажаємо нашим захисникам та захисницям міцних сил і незламної віри, сміливих ідей і добрих надій, обов’язкової удачі, незгасимого оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань! 
Дякуємо вам за вашу нелегку службу!
Героям слава!
Віталій Власенко, підполковник запасу, викладач предмету «Захист України»  

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: