Дві сестрички з Павлівської громади зібрали 17,5 тисяч для захисників, співаючи патріотичні пісні

Дві сестрички з Павлівської громади зібрали 17,5 тисяч для захисників, співаючи патріотичні пісні
Дві сестрички з Павлівської громади зібрали 17,5 тисяч для захисників, співаючи патріотичні пісні

8-річна Валентинка і 6-річна Злата Рода із села Самоволя Павлівської громади організували збір грошей для військових. Маленькі волонтерки ходять від будинку до будинку, по кафе і закладах торгівлі, співаючи патріотичних пісень. Усі зароблені гроші, а це – 17,5 тисяч гривень, віддадуть місцевій волонтерці, повідомляє “БУГ”.
Сестрички 8-річна Валентинка і 6-річна Злата Рода дуже люблять співати. Особливо патріотичних пісень, які прославляють військових і надихають на боротьбу й перемогу. А ще дуже переживають за бійців на передовій і за долю рідної країни. Саме тому вирішили допомогти місцевій волонтерці Тетяні Грицюк у зборі коштів для ЗСУ.
Спочатку не байдужі дівчатка спродали весь домашній виноград та майже усі помідори з маминої грядки. Однак цього їм виявилось замало. У них з’явилося бажання заробити ще більше коштів для бійців. Тоді вони вирішили зайнятися тим, що вміють найкраще – співати.
Спочатку сестрички ходили від хати до хати у рідному селі, не оминали і місцеві магазини. І всюди співали по кілька сучасних патріотичних пісень, яких знають близько двадцяти. Потому вирішили завітати і у Павлівку. І всюди їх привітно і радісно зустрічали й залюбки жертвували кошти на хорошу справу. Тим паче, що вони не просили грошей, а заробляли їх.
Побачивши, що у них виходить, дівчатка приїхали співати та збирати кошти бійцям в Іваничі. І тут зіткнулися з першими невдачами та байдужим ставленням до себе і до своєї благородної праці. Адже в одному із місцевих кафе їх просто вигнали, а в магазині м’ясних продуктів проігнорували, не звернувши на них абсолютно ніякої уваги.
І тут постає питання: невже 6-ти і 8-ми річні дівчатка свідоміші за дорослих? І як можна бути такими байдужими до долі рідної країни і до бійців, які ціною власного життя захищають нашу країну від рашистів?
Та все ж в інших закладах до маленьких волонтерок поставилися добре. Їх хвалили й продавці та покупці. А головне, активно кидали кошти в скриньку пожертв.
Поспівати дівчатка вирішили і для працівників місцевого військомату. Військовослужбовці із задоволенням слухали чуттєві пісні, і долучилися до збору грошей для своїх побратимів.
У коментарі журналістам маленькі волонтерки розповіли, що мріють купити для бійців щось потужне. Наприклад, танк, або автомобіль. Хоча для початку придбають кілька рацій чи комплектів термобілизни.
6-річна Злата зауважила, що допомагати вирішила, адже переживає за бійців, які сплять на холодній землі і щосекунди ризикують своїми життями.
“Я сплю в теплому ліжечку і живу в комфортних умовах мирним, спокійним життям. І це все завдяки військовим. А от їм там погано. Страшно. Не зручно. Холодно. І дуже небезпечно. Тому їм потрібно помагати. І робити це постійно”, – наголосила другокласниця.
Пишається своїми донечками і їхня мама Ольга Рода. Вона залюбки підтримала їх у прагненні займатись співом, а тепер і в бажанні допомогти ЗСУ.
“Комусь треба захищати, а комусь допомагати. А в них спів – це їхнє покликання. То якщо у них це добре виходить, то хай співають і заодно цим допомагають нашим військовим. Хоч якийсь їхній вклад буде у перемогу”, – зазначила мама маленьких волонтерок.
Підтримала бажання сестричок допомагати армії і волонтерка Тетяна Грицюк, яка, нагадаємо, з перших днів повномасштабної війни збирає кошти бійцям, зокрема організовує благодійні ярмарки та онлайн-марафони. Саме їй не байдужі дівчатка віддадуть кошти, які заробили своїм співом.
Таня переконана, що завдяки таким маленьким подвигам буде наша велика перемога у війні з рашистами.
“Кожен з нас має так робити – регулярно й активно допомагати нашим бійцям. Тільки тоді ми будемо непереможними. Якщо всі від найменшого до найстаршого понад усе, відклавши усі свої справи, підтримуватимуть армію, то ми зможемо все здолати, якнайшвидше перемогти і повернути в нашу країну мирне і спокійне життя.
Те, що роблять ці дівчатка – важлива допомога нашим Збройним силам. Велике спасибі дітям”, – вважає волонтерка.
Таня зазначила, що пишається ініціативою дівчаток і буде надалі їм допомагати та підтримувати:
“Вони не соромляться, не бояться. А хочуть ще більше і більше допомагати. Особливо, коли побачили, що це дійсно приносить хороший результат. Я дуже пишаюся дівчатками. Маленькі волонтерки збирають кошти, стараються, щоб ми перемогли. Вони дають натхнення не опускати руки і йти вперед”.
Сестрички кілька днів виконували патріотичні пісні, а небайдужі жителі громади віддячували їм за це коштами. Загалом дітлахам вдалось зібрати у такий спосіб 17,5 тисяч гривень. Однак, на цьому вони навіть і не думають зупинятися. Кажуть, що будуть допомагати ЗСУ аж до перемоги.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: