Допомога військовим, передвеликодні клопоти, озеленення міста - про це говорили на брифінгу міського голови

Допомога військовим, передвеликодні  клопоти, озеленення міста  - про це говорили на брифінгу міського голови
Допомога військовим, передвеликодні клопоти, озеленення міста - про це говорили на брифінгу міського голови

4 квітня відбулась традиційна щомісячна зустріч міського голови Ігоря Пальонки з представниками місцевих ЗМІ. Мер міста в першу чергу повідомив про те, що відбулася позачергова сесія міської ради, яка була ініційована власне Ігорем Анатолійовичем в зв’язку з тим, що одна із військових частин  нашого міста буде передислокована в іншу місцевість країни. Задля підтримки військових були виділені кошти в сумі 5 мільйонів гривень. Також очільник міста розповів про розмову з виконуючим обов’язки командира 14-ої ОМБр, яка відбулась в КМЦ під час зустрічі із сім’ями загиблих і зниклих безвісти. Зустріч була нелегкою, але корисною. На зустріч прибули люди з Харківщини, Рівненщини, Волині і інших областей.  Міський голова і командир частини напрацювали ряд заходів щодо підтримки бригади.

Торкаючись питання відкриття реабілітаційного центру для військових, на якому акцентував увагу командир бригади, то міський голова відмітив, що під час свого звіту, що відбудеться 7 квітня, буде продемонстровано, як виглядатиме реабілітаційний центр у Володимирі. Центр буде на території колишньої червоної лікарні. Він буде створений в структурі ТМО задля того, щоб за надані послуги надходили кошти від НСЗУ. Тому також будуть обслуговуватися військові , які проживають в інших громадах Володимирщини.

Як вирішено долю станції переливання крові

Прийнято рішення прийняти цю забудову на баланс міської ради. Ця станція буде корисна для Володимирської громади. Надалі крок за депутатами обласної ради, з якими постійно ведуться перемовини, щоб передати даний заклад у комунальну власність міста. Тим більше що територія тісно пов’язана з територією ТМО. Це велика зручність для мешканців, тим більше що в планах перенесення відділення екстреної допомоги в приміщення станції, аби звільнити більше місця для первинки. Решту території займе ТМО, але остаточне рішення прийме обласна рада.

Чи слід чекати укрупнення громад

На це питання Ігор Пальонка відповів, що мав розмови з представниками уряду та депутатами, і поки що конкретної інформації немає. Питання щодо укрупнення громад поки що перебуває на рівні розмов. Та все ж слід врахувати, що багатьма послугами Володимирської громади користуються мешканці інших ОТГ, а тому, якщо буде відповідна позиція держави або громадськості, питання буде обговорюватися, оскільки створиться новий потенціал для розвитку громад.

Яку суму планується виділити на озеленення вулиць

Коли обговорювався бюджет громади, звучали нарікання на те, що нині не  на часі витрачати кошти на зелені насадження. Було виділено на озеленення 300 тисяч гривень. Ліквідуються насадження горобини.  Роботи будуть націлені на висадження дерев по вулиці Шевченка. Це будуть зовсім нові дерева. Ще будуть підсаджуватися дерева на вулицях Незалежності, Ковельській, Луцькій, саме в тих місцях , де насадження відсутні.

Чи швидко встановлять теплові лічильники в будинках

Директор «Теплоенерго» і управління інфраструктури знають своє завдання, що в цьому році мають бути встановлені всі лічильники використаного тепла. По цьому питанню зверталися мешканці і вже виділені кошти. Триває підготовка проекту робіт.

Перед проводами збільшать маршрутні рейси на Федорівське кладовище

Проводилася нарада, на якій обговорювався план дій щодо вивезення сміття із кладовищ і покращення доїзду до цвинтарів, особливо Федорівського. Найближчим часом управління інфраструктури повідомить про це мешканців. Кількість маршрутних рейсів буде збільшено. До слова, буде, як і в минулі роки, добавлено маршрути на дачі. Ведеться робота  по встановленню валідаторів у маршрутних автомобілях. Це дасть можливість перевірити, скільки користується транспортом пільговиків і обчислити загальний потік пасажирів.

Антоніна Булавіна

 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: