Доньку померлого учасника АТО привітали з 17-річчям

Доньку померлого учасника АТО привітали з 17-річчям
Доньку померлого учасника АТО привітали з 17-річчям

15 лютого міський голова Ігор Пальонка завітав до родини померлого захисника Павла Іванюка, аби привітати його молодшу доньку Валентину з 17-им днем народження.  
Валентина Іванюк навчається в 11-му класі НВК №3-ліцеї і зараз посилено готується до тестування ЗНО, адже після закінчення школи планує опановувати спеціальність психолога у Львівському державному університеті імені Івана Боберського. Раніше дівчинка захоплювалась спортом, проте через проблеми зі здоров’ям змушена була полишити активні заняття. З цієї ж причини донька Героя відмовилась від своєї мрії стати військовослужбовицею.  
Від імені усієї громади міський голова Ігор Пальонка привітав юну іменинницю з днем народження, побажав їй міцного здоров’я, здійснення мрій та великих досягнень у житті. Приєднались до привітань і військовослужбовці 14-ї бригади, які уже традиційно виконали на честь винуватиці події «Многая літа».
Військовослужбовець Павло Іванюк у складі 51-ї ОМБр, а пізніше 14-ї громади, пройшов усі гарячі точки зони проведення АТО. Серед них – Волноваха, Іловайський котел та згодом полон, у який його взяли сепаратисти. Після повернення додому у нього загострились хронічні захворювання і три роки тому чоловік помер у військовому шпиталі від внутрішньої кровотечі. У Павла Іванюка залишилась дружина та дві доньки.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: