Чи готове місто до можливого вторгнення ворога? Це питання стало основною темою розмови міського голови з журналістами

Чи готове місто до можливого вторгнення ворога? Це питання стало основною темою розмови міського голови з журналістами
Чи готове місто до можливого вторгнення ворога? Це питання стало основною темою розмови міського голови з журналістами

На випадок ворожого нападу розроблений відповідний план
При міській раді діє відділ із надзвичайних ситуацій на випадок непередбачених подій, які можуть трапитися. Розроблений план дій щодо будь-якої непередбаченої ситуації. Із цим планом ознайомлені всі структурні підрозділи і готові вживати ті чи інші заходи, приписані цим планом. На карті в системі «Гугл» будуть розміщені адреси і вказані місцезнаходження всіх укриттів та бомбосховищ. Але зазначено, що всі ці укриття є протирадіаційними, тоді як в цивільній обороні є термін «простого укриття». Це підвали в багатоповерхівках, льохи в приватних секторах. Під час зустрічі з представниками територіальної оброни, яка відбулась нещодавно, йшлося про те, що такі підрозділи інфраструктури, як водоканал, теплокомуненерго та інші мають оберігати батальйони тероборони. Отримана вказівка від МВС підлеглим підрозділам щодо організації патрулювання в містах. Будуть підключені підрозділи поліції і навіть по можливості муніципальна варта. 
Проговорюється питання щодо норми питної води відповідно до кількості людей, які перебуватимуть в укритті. Ведуться перемовини з представниками бізнесових структур, а також залучатимуться кошти з міського бюджету на придбання відповідних резервів води. Будуть оглянуті водяні колонки і вивчена їх справність. 
Як працюють системи оповіщення
Система оповіщення, на жаль, облаштована незадовільно і на сьогодні перебуває в дуже поганому технічному стані. Нині готується проєкт щодо відеоспостереження всього міста. У цьому проєкті буде передбачена і система оповіщення. На найближчій сесії обговорюватиметься питання виділення коштів для організації цієї системи. 
Зараз сирени облаштовані на вулицях Устилузькій та Ковельській. Чи почують їх, наприклад, в районі цукрового заводу? Поки що це є серйозною проблемою, і питання про встановлення гучномовців буде обговорюватися депутатами. 
Які об’єкти першими ремонтуватимуть із настанням весни
Нині відбувається зрізання і підрізання дерев. Роботи розпочалися на вулиці Луцькій. Відбувся тендер на підрізання та знесення дерев на Лодомирському цвинтарі. Планується протягом лютого та березня забрати всі дерева з кладовища. Необхідно позрізати омелу та сухі гілки в парку ім. Гагаріна, а також, враховуючи зауваження водіїв, будуть розчищати проїжджу частину вулиці Ковельської від насаджень, які вийшли за межі алей. Оголошені тендери на ремонт комунальних доріг. Якщо дозволять погодні умови, уже почнуть «латати» дорожні ями. Також готується документація на ремонт вулиць, які не були відремонтовані минулого року, оскільки підрядники не виконали своїх зобов’язань. Ще не впоряджене обладнання для дитячого майданчика у парку «Княжий», і це також передбачається виконати навесні. 
Із якими проблемами зверталися люди до міського голови
Як зауважив міський голова, минулого понеділка на прийомі було мало людей. Зверталися з різними проблемами. Була скарга на протікання даху підвалу на вулиці Сагайдачного, 3, а також ішлося про ремонт вулиці Декабристів. Один із мешканців міста скаржився на сусіда, який на другому поверсі робив ремонт, і після цього у чоловіка не працює грубка. Щодо цієї скарги буде створена комісія. Ще були звернення з проханням надання допомоги на лікування, а також надання земельної ділянки учаснику бойових дій. 
Благодійна їдальня в місті поки що не працюватиме
Питання створення благодійної їдальні для малозабезпечених людей уже декілька разів виносилося на обговорення, але працівники територіального центру переконують, що в умовах епідемії такий заклад відкривати не можна. У випадку, якщо люди опиняться в несприятливих умовах, є домовленість із ТМО про те, щоб таких людей нагодувати, обігріти і надати за потреби необхідну медичну допомогу. 
Знову багато безпритульних собак
На черговій сесії знову ставитиметься питання про те, щоб у КП «Полігон» була виділена ставка для людини, яка вестиме облік безпритульних собак. Проводитиметься стерилізація. Буде підтримуватися комунікація з фірмою «Ласка». 
Устилузьке терапевтичне відділення ТМО фінансуватиметься громадою
Відбулася зустріч міського голови з очільником Устилузької громади Віктором Поліщуком. Ішлося про фінансування терапевтичного відділення ТМО, яке діє на території міста Устилуга. Сторони домовилися про те, що медичний заклад фінансуватиме  Устилузька громада. Також міський голова наголосив на тому, що виділятимуться кошти на потреби військовиків бригади, зенітно-ракетного полку, прикордонників. 
Виділені кошти на створення спортивного ліцею
Протягом останніх вихідних місто відвідав голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, який обстежував майбутній спортивний ліцей. Він підтвердив, що є кошти в сумі 210-230 мільйонів гривень для покращення матеріально-спортивної бази, оскільки це буде єдиний спортивний ліцей на всю Волинську область. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: