Чотирьом мешканкам громади Володимира вручили нагороди «Мати-героїня»

Чотирьом мешканкам громади Володимира вручили нагороди «Мати-героїня»
Чотирьом мешканкам громади Володимира вручили нагороди «Мати-героїня»

7-го вересня у приміщенні Володимирської міської ради чотирьом мешканкам громади, яким Указом Президента України присвоєно звання «Мати-героїня», вручили відзнаки та квіти.
Про це інформують на сайті міста.
“Для жінки бути мамою – це найпочесніше зі звань і наймиліше з імен. Щоб мати таке звання, потрібно не лише народити п’ятеро та більше дітей, але й докладати зусиль, провести недоспані ночі аби виростити з них добрих, чуйних, дбайливих людей, дати освіту, допомогти стати на ноги. Тому щиро дякую за ваші зусилля, за те що подарували не тільки нашій громаді, але й усій Україні діток, які творитимуть наше майбутнє. Бажаю вам міцного здоров’я, терпіння та нехай ваші зусилля повертаються сторицею, а діти стануть надійною опорою.”, – зазначив Іван Юхимюк у вітальному слові.
Нагадаємо, що Відповідно до Указу Президента України від 14 грудня 2021 року № 655 за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей та забезпечення умов для їх всебічного розвитку присвоєно почесне звання України «Мати-героїня» чотирьом мешканкам Володимир-Волинської міської територіальної громади:

  • Інні Новосад – матері семи дітей з м. Володимира;
  • Надії Степанюк – матері восьми дітей з с. Дігтів;
  • Наталії Тужилкіній – матері десяти дітей з м. Володимира;
  • Наталії Федині – матері п’яти дітей з м. Володимира.

Почесне звання “Мати-героїня” присвоюється жінкам, які народили та виховали до 8-ми річного віку 5-ох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: