Черги у лікарнях, проблема медичних кадрів, ситуація в музичній школі: про це журналісти говорили з міським головою

Черги у лікарнях, проблема медичних кадрів, ситуація в музичній школі: про це журналісти говорили з міським головою
Черги у лікарнях, проблема медичних кадрів, ситуація в музичній школі: про це журналісти говорили з міським головою

Чим спричинені черги  у поліклініці
Черги у поліклінічному відділенні ТМО аж «зашкалюють». Для того щоб потрапити на прийом до сімейного лікаря й отримати електронне направлення до спеціаліста, людям доводиться займати черги із 3-ої години ночі, і це ще не означає, що пацієнти встигнуть потрапити до спеціаліста. На думку міського голови, черги спричинені тим, що люди прагнуть отримати сертифікати. Із цього приводу відбулася розмова міського голови і генеральної директорки КП «Володимир-Волинський центр первинної медичної допомоги» Катерини Чубок. На прийом до сімейного лікаря можна записатися в телефонному режимі, без черги прийматимуть людей, температура в  яких сягатиме вище 37 градусів.
Одночасно виникають питання стосовно того, що у медзакладі не вистачає сімейних лікарів, а тому люди не можуть укласти декларації. Міський голова Ігор Пальонка  погодився з думкою про те, що в об’єднанні дефіцит кадрів. Оскільки від КП «Володимир-Волинський центр первинної медичної допомоги» вирішили від’єднатися Оваднівська та Зимнівська амбулаторії, виноситься на обговорення передача майна, а отже, люди із сіл цих громад укладатимуть декларації з місцевими лікарями.
Підготували кабінет для прийому офтальмолога зі Львова
Як відомо, у Володимир-Волинському ТМО прийматиме лікар-офтальмолог зі Львова. З цією метою міський голова відвідав медичне об’єднання, де підготовлений кабінет для роботи окуліста. Прийом відбуватиметься за попереднім записом у визначені дні.  Домовленість із лікарем уклало ТМО, а тому міська влада згідно з програмою  «Соціальний захист» надаватиме допомогу людям, які лікуватимуться в офтальмолога і потребуватимуть допомоги.
Які обмеження діятимуть у місті
У зв’язку з тим, що Володимир-Волинський опинився в «червоній» зоні, діятимуть усі обмеження, передбачені законодавством. Нині відсоток вакцинованих зростає,  а тому прийнято рішення, щоб у міському транспорті дотримуватися лише маскового режиму.
У музичній школі – новий директор 
Складна ситуація склалася у музичній школі, де викладачі відмовляються від вакцинації. Оскільки директор школи не зміг вплинути на колектив, він написав заяву на звільнення. Новим директором призначений Роман Віслобоков. 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: