Блогер у рясі зняв провокативне відео у центрі Львова

Блогер у рясі зняв провокативне відео у центрі Львова
Блогер у рясі зняв провокативне відео у центрі Львова

Депутат Львівської міськради Євген Бойко звернувся щодо цього в поліцію.
Пранкер в одязі православного священика влаштував розіграш у центрі Львова. Відео виклали у мережу TikTok. Посадовців і депутатів міста обурили, на їхню думку, хуліганські дії та нецензурна лайка, пише Zaxid.net.
Як видно з ролика, яке оприлюднив 11 серпня у TikTok користувач Максим Савчин, пранкер у рясі православного священика з хрестом на грудях та кадилом в руках прогулюється проспектом Свободи у Львові – поблизу пам’ятника Тарасові Шевченку. При цьому він умисно зачепив одного з перехожих, скинувши йому кепку з голови. Вочевидь, цей хлопець теж був учасником зйомки. Далі згаданий персонаж з матюками наче намагається накинутися на священика, однак згодом тікає від нього. Священик біжить за юнаком, вигукуючи нецензурну лайку. Наприкінці таки наздоганяє втікача і каже, що чекатиме його на службі. Перехожі, які стали свідками розіграшу, здивовано оглядаються.
Відео у TikTok супроводжується музикою зі словами російською мовою «гасподь-гасподь». Станом на ранок 14 серпня відео отримало понад 55 тис. уподобань та 1,6 тис. поширень.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: