Біля будинку Леді Гаги у Володимирі понизили лежачий поліцейський

Публікації

Біля будинку Леді Гаги у Володимирі понизили лежачий поліцейський
Біля будинку Леді Гаги у Володимирі понизили лежачий поліцейський

Обмежувач руху на вулиці Лотоцього, про який роками писав місцевий активіст Тарас Сватко, понизили. Роботи виконувалися 6-го квітня за кошти мешканців будинку «Леді Гаги». Інформує видання Буг.
Передував події допис у фейсбуці активіста Тараса Сватка 1-го квітня. Він написав, що два роки боровся за знесення самовільно збудованої споруди (лежачим поліцейським він цей обмежувач не називає).
“Споруда не відповідає жодним нормам і стандартам, ніде на балансі не перебуває. Вона просто слугує з’їздом від приватного домоволодіння і змушує всіх водіїв зупинятись та бити поклони, бо висота споруди не дозволяє так просто її проїхати.
Було багато переписки з поліцією та міською радою за цю споруду. Поліція визнавала її незаконною кілька разів. Виносила приписи на її усунення. Правда, ті приписи ніхто не виконував, а поліція і не притягувала до відповідальності нікого за невиконання приписів”, – йдеться в дописі Сватка.
Ще у грудні 2020-го, розповідає активіст, спілкувався з новим мером про необхідність демонтажу споруди, проте обіцянки так і не виконали у березні, тому написав пост.
Роботи біля «лежачого поліцейського» помітили 6-го квітня. Як розповіли учасники робіт, споруду не демонтовують, а понижують.
Щодо законності, то облаштування пристрою примусового зниження швидкості руху було погоджено виконкомом 27-го квітня 2015-го року, ще шість років тому. У документі значиться “згідно вимог ДСТУ 4123:2006“.
Обмежувач на вулиці, пояснюють, встановили законно, тому що тут часто перевищували швидкість після вкладання нового асфальту.
Проте, розповідає активіст, існують приписи поліції про ліквідацію обмежувача, які довгий час не виконувалися. Споруда була встановлена з кричущим порушенням вимог ДСТУ.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: