Базова аптека Володимира, або аптека «БАМ»

Публікації

Базова аптека Володимира, або аптека «БАМ»
Базова аптека Володимира, або аптека «БАМ»

Саме за останньою назвою жителі міста Володимира-Волинського орієнтуються, коли говорять про цю аптечну установу. Вона відчинила свої двері у нашому місті нещодавно у самісінькому центрі древнього міста, на розі вулиць Ковельської і Драгоманова. Звістка про добру аптеку поширилася  швидко: її уже відвідують не лише мешканці Володимира, а й сусідніх районів.
Причин надзвичайної популярності більш ніж достатньо.
Найперше, це єдиний у Володимирі-Волинському заклад, який працює як  аптека-склад. Відпуск ліків тут здійснюється упаковками. Це впливає на ціни: вони є вигідними для покупців.
По-друге, в аптеці діють соціальні програми від виробників на певні ліки для людей із хронічними недугами. Щоб придбати такі медикаменти, достатньо отримати картку програми у свого сімейного лікаря. Картка надає власнику суттєву знижку на визначені препарати, що для будь-якої родини є значною економією коштів. До слова, таких програм в аптеці «БАМ» діє понад 10.
Ще одна перевага – онлайн-резервування ліків. Замовивши усе необхідне на однойменному сайті, можна отримати підібране замовлення в аптеці без черги.
І наостанок, при  аптеці є служба доставки ліків  додому – через сервіси доставки. Коли хворієш і не маєш можливості вийти з дому, це неабияк стає у нагоді.
Зауважимо, що кожен покупець отримує від фармацевтів аптеки «БАМ» вичерпну інформацію щодо придбаних ліків або про медикаменти, які хоче придбати. Усе це в рамках фармацевтичної опіки, якою керуються працівники аптечного закладу. Фармацевти охоче допоможуть усім відвідувачам «БАМу» правильно підібрати ліки, вітаміни чи медичну техніку, а також розкажуть, як приймати лікарські засоби, щоб отримати від них максимальну користь.
Завітайте і переконайтеся, що ця аптека назавжди дружня і вигідна для вас.
Оксана Дворецька

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: