Багатодітна мама відкрила в місті новий комісійний магазин і кравецьку майстерню

Оксана Романова розвиває свій бізнес і запрошує володимирчан подарувати нове життя вживаним речам.

За час карантину в нашому місті відкрилося чимало нових закладів. Про деякі з них писала наша газета, знайомлячи читачів із земляками, які попри нестабільний час і світову пандемію йдуть назустріч своїм мріям, реалізовують задуми і відкривають власну справу. Цього разу в день відкриття ми завітали у кравецьку майстерню та комісійну крамничку «Від мами до мами», власницею яких є володимирчанка Оксана Романова.
Вести паралельно дві справи, бути одночасно керівником, майстром та бухгалтером під силу лише тим, хто дійсно горить ідеєю та звик трудитися не покладаючи рук. Оксана Василівна вірить в успіх власної справи, адже в неї так багато вкладено зусиль, старань і праці. Її опора і підтримка – чоловік Руслан Володимирович та діти Кароліна, Лара, Максим і Матвій.
Спочатку в жінки виник задум відкрити кравецьку майстерню, адже в оселі не вистачало місця для всього наявного швейного обладнання (за багато років роботи їй просто необхідно було мати все необхідне під рукою, щоб шити одяг для своїх дітей і на замовлення). Та й не надто зручно розкладати тканину, кроїти деталі та шити в домі, де є малі діти. 
Досвід підприємництва в пані Оксани вже є. Свого часу вона впродовж семи років займалася реалізацією продуктів харчування. А ще чимало володимирчан знають, що жінка досить тривалий час працювала в абсолютно іншій сфері. Якось під час декретної відпустки вирішила займатися клінінгом. Це дозволяло коригувати графік, приділяти достатньо часу дітям та хатнім справам і  мати непоганий підробіток. Її роботою були задоволені, тому постійно просили здійснити прибирання в будинках чи офісах, і не лише на Володимирщині, а й у Луцьку та інших містах області. Цю роботу вона не полишила й нині.
Але чим би не займалася, пані Оксана все ж завжди знаходила час, щоб шити. Ця справа їй до душі давно. Створенням та ремонтом одягу жінка займається професійно, адже за освітою вона – кравець (навчалася у Володимир-Волинському ВПУ). Неодноразово їй доводилося бути дизайнером вбрання для своїх донечок, а також феєю, яка може підігнати речі по фігурі, осучаснити фасон, пришити, підшити чи підкласти необхідний одяг для усіх рідних та друзів. Тому, порадившись з рідними, вирішила улюблене заняття перетворити на справу, яка приноситиме дохід. Шукала невеличке приміщення під майстерню. Коли побачила, що здається в оренду приміщення на вулиці Ковельській, 57, плани дещо змінилися. Тут два чималі зали. Для майстерні місця забагато, тому виникла ідея відкрити ще й комісійну крамничку. Кому, як не їй, багатодітній мамі, знати ціну дитячим речам на ринку та в магазинах, а також термін їхньої експлуатації… Малеча швидко росте, одяг та взуття стає замалим, і гардероб доводиться оновлювати. Комісійна крамничка – чудове місце, куди можна віднести незношені, в гарному стані речі для продажу, а також придивитися щось натомість. 
Оксана Василівна перейшла від планів до дій. Зареєструвалася підприємцем, разом з чоловіком провели ремонтні роботи у приміщенні, придбали вітрини, необхідні меблі та вішаки. 
Товар для реалізації підприємиця шукала кількома шляхами: відібрала те, з чого виросли її діти, просила друзів та знайомих теж провести ревізію в шафах. Крім цього, щоб до відкриття хоча б частково наповнити торговельний зал, вирішила створити групу магазину у фейсбуці, де розмістила оголошення про прийом товару і запросила всіх охочих приносити свій крам. Відгукнулося чимало людей. І, незважаючи на те, що магазин працює лише тиждень, вибір тут чималий і речі дійсно досить хороші. 
- На реалізацію ми приймаємо речі для малюків: ходунці, столики для годування та інше, а також дитячий, підлітковий та дорослий одяг і взуття. Вони мають відповідати кільком важливим критеріям: мати гарний стан, бути сучасного фасону, а також – випраними та вигладженими, - розповідає Оксана Василівна. – Товар для продажу можна приносити щодня у робочий час крамниці «Від мами до мами» з 9.00 до 18.00. Вартість обраховується так: свою ціну встановлює власник і до неї додається 30% комісійних. На кожну річ прикріплюється бирка, де вказаний номер договору, назва, ціна та дата, коли товар надійшов у продаж. Через місяць власник речей може прийти забрати свої кошти, а також те, що не продалося.   
Крім цього, тут можна придбати деякі нові речі. Це комплекти шапок з хомутами, захисні маски, які пошила пані Оксана. А ще, за словами жінки, у кравецькій майстерні за короткий час можуть здійснити ремонт та пошиття одягу, а також підкласти штори й тюль і пришити до них тасьму. Приклади готових робіт можна знайти на фейсбук-сторінці майстерні, ввівши назву «Dress Code» у пошукову стрічку.
Сьогодні у цих закладах так багато уже зроблено, а в майбутньому все буде лише удосконалюватися, набувати дещо іншого вигляду, а асортимент товарів - поповнюватися. 
Підприємиця радить володимирчанам не боятися йти до своєї мети і, якщо є мрія й бажання працювати, відкривати власну справу. Звісно, завжди існують певні страхи та ризики, але, як відомо, хто не ризикує, той не п’є шампанського.  
Валентина Тиненська, м.Володимир-Волинський 

Розділ новин: 

Коментарі

Оксаночка, ти велика молодчина, ти справишся !!! Я в тебе вірю )))

Коментарі

Схожі новини: