Зимнівському ліцею виділять майже 700 тисяч гривень

Зимнівському ліцею виділять майже 700 тисяч гривень
Зимнівському ліцею виділять майже 700 тисяч гривень

На реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів» для Волинської області з державного бюджету було виділено субвенцію в сумі 20 млн грн, інформує Волинська обласна рада.

Відповідна урядова постанова була прийнята ще у грудні минулого року. Розподіл коштів цієї субвенції був затверджений розпорядженням голови обласної державної адміністрації. Зокрема, 678 тисяч гривень передбачалося на проведення капітального ремонту покрівлі загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 м. Рожище. Але, як виявилося, цих коштів недостатньо для проведення таких робіт.

З метою раціонального використання субвенції з державного бюджету, за пропозиціями управління освіти і науки облдержадміністрації виникла потреба перерозподілити трансферт між місцевими бюджетами у межах загальної вартості проєктів, погоджених Міністерством освіти і науки України.

Відтак запропоновано збільшити обсяг субвенції бюджету Зимнівської сільської об’єднаної територіальної громади на 678 тисяч гривень на капітальний ремонт та облаштування нового освітнього простору опорного закладу навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей» с. Зимне за рахунок зменшення відповідної субвенції для Рожищенського районного бюджету.

Сьогодні питання розглянула бюджетна комісія обласної ради та погодила відповідний проєкт розпорядження голови ОДА. Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики Орест Маховський в ході засідання наголосив на важливості відповідального підходу при розподілі субвенційних коштів для того, щоб під кінець року не виникало подібних питань. Начальник управління освіти та науки Людмила Плахотна заявивла, що в Зимнівській територіальній громаді встигнуть освоїти кошти до завершення року.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: