Звідки у передмісті Володимира взявся лісовий звір?

5 жовтня подружжя пенсіонерів з Володимира поїхали на свою дачну ділянку у с.Федорівка збирати врожай. Вони й стали свідками незвичайної пригоди, яка їх дуже налякала.
-Молоду олениху переслідували два великі бродячі пси. Важко описати, як вона втікала від них, перетинаючи городи на вул.Л.Українки між ділянками №15 і 19, - розповідає Петро Петрович. – Бігла тварина з боку міста. Не догнавши потенційну здобич, на ділянці №17 собаки раптом зупинилися. Метрів за п’ять до того місця знаходилася моя дружина. Від стресу жінка не могла вимовити ні слова. І добре, що мовчала, адже невідомо, як збуджені голодні собаки повелися б, якби вона кричала чи намагалася їх відігнати. Коли підійшов я, пси втекли.
Своїми враженнями від побаченого поділилася й Мирослава Йосипівна:
-На шляху до свого городу і садка я враз зупинилася. Переді мною стрімголов промчала молода олениха. Така гарна, струнка, вона бігла дуже швидко, а я, ніби заворожена, проводжала тварину поглядом, милуючись її красою. Подумала, що, мабуть, заблукала чи хтось налякав. Але не встигла і кроку зробити, як переді мною вискочили два вовки (коли краще роздивилася, то зрозуміла, що це величезні собаки). Від несподіванки і переляку мене почало трусити. Трошки заспокоївшись, я пішла до садка і подумки раділа за олениху, яка зуміла врятуватися від тих монстрів. А пройшло трошки часу, як собаки повернулися і, щирячи зуби, стали обходити те місце, де я збирала горіхи. Затамувавши подих і не ворухнувшись, я лише просила Бога, щоб вони скоріше пішли. А коли небезпека минула, ще довго не могла прийти до тями.
У Петра Петровича виникло запитання, яким чином дика тварина потрапила майже у місто. Пенсіонер висловив припущення, що олениху налякали браконьєри, адже поза селами він не раз бачив людей, озброєних рушницями.
Міла Сергєєва, с.Федорівка, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі