Зустріч журналістів із міським головою

Міський голова Нововолинська Віктор Сапожніков минулого тижня зустрівся з журналістами, щоб озвучити найбільш актуальні питання тижня і відповісти на запитання представників ЗМІ. Найперше він наголосив на необхідності економії енергоносіїв і на розрахунках за комунальні послуги, пояснивши, що місто ледь не залишилося без води через борги водоканалу перед енергетиками (понад 3млн., з яких 1,2млн. – борги населення, 1,7 – пільги і субсидії, а ще 2млн. – борги шахт).
«Аромати» від «Курчака» більше не отруюватимуть нововолинців, запевняв мер, наголошуючи на тому, що після того, як на підприємстві, реагуючи на численні скарги жителів міста і навколишніх сіл на задушливий запах після спалення пір’я, розкидані по всій окрузі курячі нутрощі і ями крові, побувала депутатська комісія з контролю за дотриманням норм екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища промисловими підприємствами, керівництво птахофабрики повідомило, що 5 березня в цеху нібито встановлені 2 фільтри: вугільний та картонний.
Останнім часом загострилася конфліктна ситуація, пов’язана з перевезенням населення на маршруті №13 із Нововолинська до Благодатного. Перевізники відмовляються їздити до селища через погану дорогу, велику кількість пільговиків, зношеність техніки тощо. А пасажири скаржаться на недотримання графіків руху, грубість водіїв, відмову в безоплатному проїзді пенсіонерам.
-Відомо, що днями у селищі відбулися громадські слухання. Конкретики на них не було вироблено і проблема залишилася. Розв’язувати її, за словами селищного голови Олександра Топорівського, має міська влада, оскільки, мовляв, маршрут є міським. Та я вважаю, що над цією проблемою треба працювати спільно, свої зусилля має докласти і селищна рада. Жителі селища не будуть кинуті напризволяще міською владою, - зауважив мер. – Але селищний голова і депутати мають проявити більше ініціативи, зокрема й у вирішенні болючих питань
Валентина Савчук, м. Нововолинськ.

Розділ новин: 

Коментарі