Зробите ПКД* – буде ремонт вулиці

До редакції нашої газети звернулися мешканці вул. Максима Рильського та повідомили, що на суміжній з їхньою вул. Пилипа Орлика вкладають асфальт. Мовляв, людям пощастило, більше не міситимуть болото. «А чи дочекаємося ми такого щастя цього року, адже наша вуличка невелика, довжиною всього метрів 200, тож чому б і її заразом не заасфальтувати?» – прозвучало запитання.
Аби дізнатися відповідь, звертаємося до начальника управління житлово-комунального господарства Володимир-Волинського міськвиконкому Віктора Фіщука.
-Одразу скажу, що проведення ремонту вулиці М. Рильського у поточному році не передбачається. Пояснюється це тим, що фінансовий ресурс на ремонт доріг у місті на 2016 рік практично вичерпаний, на даний час завершуються раніше заплановані роботи. Сьогодні у міськвиконкомі зареєстровано біля 70 заяв від мешканців міста, які просять відремонтувати дороги на їхніх вулицях. Але місцевий бюджет не потягне забезпечення виконання всіх заявок – на це немає ні фінансових, ні фізичних можливостей. Тому на наступний рік ухвалили такий порядок: якщо мешканці вулиці, яка потребує ремонту, зорганізуються, за власний кошт виготовлять проектно-кошторисну документацію на проведення робіт і подадуть її до міськвиконкому, то ремонт дороги на їхній вулиці буде проводитися у першочерговому порядку. До речі, на гроші мешканців 30 будинків уже виготовляється проектно-кошторисна документація на ремонт вул. Карпенка-Карого, яка знаходиться у тому ж районі міста. Її приблизна вартість – 8 тисяч гривень. ПКД на ремонт вул. Максима Рильського обійдеться значно дешевше – приблизно 3,5тис.грн., - повідомив Віктор Фіщук.
* ПКД - проектно-кошторисна документація
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі