Зі снігопадом комунальні служби впорались, але не всі громадяни задоволені..

12 січня відбулась щовівторкова нарада у міськвиконкомі з керівниками відділів. Насамперед міський голова Петро Саганюк зробив зауваження начальнику управління соціального захисту населення Миколі Матусевичу про те, що у місті є люди, які ведуть нужденне життя. Зокрема, це громадянка Гапонюк, яка мешкає в селищі цукрового заводу, та невідомий, котрий поселився в у підвалі будинку по вулиці Драгоманова, 35. Неувага до цих громадян викликає справедливе обурення людей, а тому є необхідність прикріпити їх до центру соціальної допомоги.
На черзі презентація проекту «Чиста вода», здійснення якої доручено першому заступнику міського голови Ярославу Матвійчуку. Петро Саганюк повідомив, що виконком перерахував одноденну зарплату на придбання допомоги воїнам АТО, і днями буде направлено делегацію на схід на чолі з Олегом Свідерським, і така допомога планується щомісяця. Найближчим часом слід провести позачергову сесію для коректування міського бюджету. Всім управлінням дано вказівку посилити роботу над інвестиційними проектами. Очільник міста висловив щиру подяку комунальним службам, зокрема КП «Полігон», які працювали майже 15 годин, але розчистили місто від снігу. Знову ставилося питання про перейменування вулиць. Керівник управління культури та туризму Андрій Шоцький отримав доручення підготувати концертну програму до Дня Соборності України, який відзначатиметься 22 грудня. Нарада закінчилися приємними хвилинами. Присутніх привітали колядники.
Перед початком традиційного брифінгу з журналістами до кабінету міського голови зайшов керівник КП «Полігон» Олександр Козичко. Він повідомив, що у зв’язку із заявою в соцмережах депутата міської ради Віри Сергєєвої про те, що в місті до цих пір не прочищені вулиці, працівники підприємства оголошують свій протест в знак неповаги до їх праці. Петро Саганюк дав вказівку зібрати негайні збори колективу, на які запросити Віру Сергєєву і голів депутатських комісій. Саме ця подія стала початком розмови мера міста з представниками ЗМІ.
- Як же, все-таки, служби міста справилися зі снігопадом?
- «Полігон» - це підприємство, яке завжди готове надати допомогу в будь-яких ситуаціях. Комунальні служби спрацювали оперативно, вони забезпечені всіма необхідними матеріалами.
- На часі знову підняти питання про нашумілі стоянки транспорту біля ринку!
- Це проблема, яку потрібно вирішити. Я дав доручення розвантажувати «бусики» в нічний час або до 9-ої години ранку. В місті багато незареєстрованих автомобілів, водії яких стають, де хочуть. Вбачаю сенс в тому, аби поставити відповідні знаки на переходах.
- Читачі просять друкувати графік руху міських маршруток!
- Я підтримую. В зв’язку зі снігопадом на маршрут не вийшло три маршрутки. Нині дороги почищені. Але кожен місцезнаходження своєї установи повинен би розчищати своїми силами.
- Можливо, питання не на часі, але як справи з виведенням котелень?
- Побудували котельню на Устилузькій, але в зв’язку з негодою не можна зробити презентацію. Перевага котельні в тому, що можна використати альтернативне паливо.
Антоніна Булавіна м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі