Жителів Володимира запрошують на «Свято для життя»

Знаєте, про що мріє мама хворої дитини? Засинати ночами, знаючи, що рідна кровиночка забезпечена ліками, що її життю нічого не загрожує і що маленький хлопчик чи дівчинка не потерпають від жахливого болю. Нам пощастило, адже більшість із нас без усіляких проблем можуть вільно рухатися, говорити, бачити, насолоджуватися життям. Але через постійний комфорт, який оточує, ми перестаємо бачити і чути серцем. Поступово перетворюємося на душевного інваліда, як би це для когось образливо не звучало. Однак серед нас все ж таки залишилися люди, які здатні любити ближнього не лише на словах, а й на ділі.
Об’єднання майстрів ручної роботи разом із працівниками культурно-мистецького центру ім.Т.Г.Шевченка 7 травня організовують благодійний ярмарок для збору коштів на лікування і реабілітацію двох дітей: Владислава Веника і Арсенія Сілецького. У цих хлопчиків дуже серйозні діагнози і потреби в лікуванні, про які більше дізнатися ви зможете на сторінці події, яку створила у Facebook директор КМЦ Катерина Юрчук.
-Ми неодноразово вже долучалися до таких акцій, - розповідає пані Катерина. – найголовніше, що це відбувається за покликом душі. Мені просто приємно допомагати. Тим більше, я знаю, що це хороші люди. Дасть Бог, ці дітки вилікуються і будуть хорошими людьми. Це тому, що вони знатимуть: частиночку життя дали їм ті, хто допомагав безкорисливо.
Голова об’єднання майстрів ручної роботи Юлія Слюсарук розповіла, що у благодійному ярмарку братимуть участь майстри не тільки з Володимира, а і з Нововолинська, Луцька та Червонограда. Під час акції на площі Героїв діятиме декілька фотозон, які організовують фотографи міста. Також до благодійності долучилися місцеві музиканти і художники. Для охочих спробувати себе у хенд-мейді відбудеться майстер-клас із розпису імбирних пряників. Це дійство розпочнеться об 11 годині. Кожен бажаючий допомогти маленьким діткам за символічну плату зможе щось придбати собі на згадку чи скористатися послугами майстрів. А вже о 14 годині для наймолодших жителів міста розпочнеться невеличке свято, яке організовують «ДвіжParty» та «Дабл’Ю».
Олексій Біянов, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі