Жителі Овадного з розмахом і креативністю відзначили День села

Першого липня в Овадному відбулася урочиста подія з нагоди Дня села. На свято зійшлося кілька сотень жителів. Під час заходу біля сільського будинку культури діти мали нагоду розважитися на надувних гірках і батутах, взяти участь в цікавих іграх та поласувати солодощами. Також для дітей молодь із ГО «Нова ідея» організувала веселу забаву – свято фарб.
У будинку культури розташували виставку місцевих умільців: коровайниць, вишивальниць, художниць та кулінарів.
Для всіх жителів села та гостей відбувся урочистий концерт за участі колективів будинку культури, школи, дитячого садочка і гуртків села Овадне. На свято завітали також гості із села Сусваль, які порадували присутніх запальними піснями і гуморесками. Привітати селян першим вийшов настоятель Свято-Покровського храму отець Сергій Місан.
Потім до своїх односельців звернувся оваднівський сільський голова Сергій Панасевич. Вітаючи зі святом, Сергій Степанович подякував тим людям, які не байдужі до проблем громади та беруть активну участь в житті села, зокрема тим, хто допомагав під час підготовки до святкування. Також він побажав селу розквітати, міцного здоров’я та добробуту мешканцям, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе та у свої можливості.
З привітаннями приїхав помічник народного депутата України Ігоря Гузя Віктор Хиць та вручив Подяки місцевим селянам. Серед гостей був представник від фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Павло Пилипюк. Він також долучився до святкування та вручив подарунки.
Під час свята сільський голова разом з представниками фондів привітали іменинників села, молоді сімейні пари та ті, що прожили разом багато років, новонароджених, а також жителів, які не покладаючи рук працюють на благо громади.
По закінченню святкового концерту військові, які розбили польову кухню, частували присутніх смачною юшкою, армійською кашею і смаженою на багатті картоплею.
Олексій Біянов, с. Овадне, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі