Жителі Іванич просять відремонтувати дорогу в напрямку Львова

Жителі Іванич просять відремонтувати дорогу в напрямку Львова
Жителі Іванич просять відремонтувати дорогу в напрямку Львова

Шість кілометрів дороги Іваничі – Долинка в напрямку Львова просять відремонтувати жителі Іваничівської громади Володимир-Волинського району. Про це «Суспільному» повідомив місцевий житель Микола Панасюк.
Із його слів, дорога вкрита вибоїнами, місцями проїхати неможливо і водії з’їжджають на ґрунтовий шлях. Чоловік каже, що неодноразово збирав підписи жителів громади і звертався до місцевої влади з проханням відремонтувати автошлях, яким курсують міжобласні автобуси.
Дорога пролягає через вулицю Львівську і село Долинка Іваничівської тергромади та сполучає Волинь і Львівську область. Стан автошляху жахливий.
«По декілька разів на день цією дорогою їздимо, ремонт підвіски, що там казати, ремонтується постійно. Як замерзає, тут їдеш, то проламується лід. У кого захисту немає, то одразу готуйте піддон», – розповів житель Іваничів Микола Каламуняк.
Орієнтовна протяжність дороги, яку потрібно відремонтувати, 6-7 кілометрів, каже Микола Каламуняк. Розповідає, що частина шляху, до села Перетоки, на території Львівської області.
По коментар щодо ремонту дороги «Суспільне» звернулося до голови Іваничівської селищної ради Лідії Томашевської. З її слів, дорогу в селищі Іваничі та у селі Долинка відремонтують наступного року. «Було звернення сесійне до Служби місцевих автомобільних доріг в області. Вони зреагували, провели обстеження, здійснили заміри, на цю дорогу оголошений тендер», – зазначила посадовиця.
Тендер на поточний дрібний ремонт автомобільної дороги місцевого значення Іваничі – Долинка протяжністю 3,9 кілометра оголосили в листопаді.
Фахівець зі зв’язків з громадськістю Служби місцевих автомобільних доріг в області Микола Комаровський розповів: прийом документів відбуватиметься до 22-го грудня.
Очікувана вартість поточного ремонту дороги – 4,8 мільйона гривень. «Суспільне» надіслало інформаційний запит до Служби автомобільних доріг Львівщини, щоб з’ясувати, чи ремонтуватимуть дорогу на території Львівської області.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: