Жителі найбільшої багатоповерхівки Іванич, де аварійний дах, затоплений підвал і немає освітлення в під’їздах, зустрілися з депутатами та головою громади Лідією Томашевською. Люди роками сплачували кошти місцевому ВУЖКГ, однак жодних ремонтів не проводилося. Згодом будинок без попередження зняли з балансу, а документи щодо обслуговування — знищили.
Про це пише БУГ.
На засіданні профільної депутатської комісії мешканцям запропонували створити ОСББ, адже лише так можна отримати фінансування. Програма підтримки ОСББ наразі не діє — її призупинили депутати, тому механізм допомоги від громади відсутній.
Голова громади повідомила, що ремонт даху обійдеться у понад 20 мільйонів гривень, а грошей у бюджеті немає. Єдиний варіант, за її словами, — співпраця з Фондами з енергозбереження. Проте навіть 30% співфінансування для мешканців — надто велика сума.
Попри заяви про відсутність коштів, жителі обурені, що на премії, штрафи та суди гроші в бюджеті знаходяться. Вони просять хоча б 80 тисяч гривень на терміновий ремонт даху та відновлення освітлення.
Мешканці планують завершити реєстрацію ОСББ і продовжити боротьбу за допомогу від влади.
Коментарі