Журналісти, гості фестивалю, відвідали ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика»

xxel».
До уваги гостей був представлений і асортимент виробів із близько 30-ти найменувань. Це і тушки бройлерів, напівфабрикати з тушки, субпродукти, фарш. Цікавим моментом було «спілкування» гостей з курчатами, яких вирощують одновіковими групами на спеціально обладнаних підмостках. За здоров’ям птиці, а також за дотриманням санітарних норм і технологій виробництва слідкують спеціальні сертифіковані лабораторії.
Спілкуючись із працівниками, журналісти дізналися, що птахофабрика – підприємство, яке забезпечило роботою 1200 людей в місті та районі. Це і один із найбільших платників податків. Щороку підприємство перераховує у міську казну 6 мільйонів гривень, а також виступає спонсором міських заходів та фестивалів. ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» - генеральний спонсор гастрономічного фестивалю «Смаковиця», який відбудеться у місті 9 жовтня.
Звичайно, гості поцікавилися і планами на майбутнє. А це в перспективі - будівництво нового забійного цеху. Запущено в роботу котельню, в якій спалюватиметься пір’я і одночасно постачатиметься гаряча вода для виробничих потреб. Введено в експлуатацію нову камеру для відходів забійного цеху.
«Чубатурочка – селянська курочка» - торгова марка, під якою працює Володимир-Волинська птахофабрика, залишає теплі враження в душі. Це підприємство, де працює дружний колектив. Воно впевнено рухається вперед до європейських стандартів виробництва. А ще тут завжди дуже раді гостям, у чому й пересвідчилися екскурсанти-журналісти, які щиро дякують за вичерпну інформацію про підприємство генеральному директору Аліні Сич і працівникам. Буде про що написати у виданнях сімнадцяти областей, звідки приїхали гості.
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі