Жовта Земляна Свиня обіцяє благополуччя

Публікації

2019 рік — це рік Свині або Кабана. Його супроводжує стихія Землі. Рік настане 5 лютого 2019 року, а закінчиться 24 січня 2020 року.
Це знак дуже рішучих, цілеспрямованих, сильних людей. Вони повільні, неквапливі, але чітко йдуть до своєї мрії. У будь-якій ситуації Кабан обмірковує кожен свій крок, ретельно зважуючи всі «за» і «проти». Ця властивість демонструє витримку і твердість характеру. Оточуючі люблять таку людину за величезну енергію, силу волі і впевненість у собі. Навіть у конфліктних і непростих ситуаціях Свиня вміє тримати себе в рамках, вона спокійна, з терпінням ставиться до недоліків інших людей. Але цей знак дуже довірливий. Завдяки доброму почуттю гумору представники цього знаку — бажані гості в будь-якому будинку. Свиня обіцяє в цьому році благополуччя. І не тільки у вигляді фінансів. Але також в сімейному житті. Рік Свині обіцяє бути родючим. Багатьох чекає поповнення в сімействі.
Цей рік Земної Свині буде сприятливий для фермерів, землеробів та працівників інших професій, пов’язаних із землею. Для тих, хто присвятив своє життя сфері фінансів (бізнесмени, підприємці, економісти), цей рік обіцяє успіх. Всі фінансові вкладення пройдуть з мінімальним ризиком. Рік хороший для того, щоб якомога більше часу проводити на природі. Це може бути пікнік біля річки, походи в ліс або гори, Якщо є будинок у селі або дачна ділянка, то краще всього проводити там основну частину часу.
Цей рік сприятливий для сім’ї. Ті, хто укладе шлюб саме в 2019, проживе з партнером довге і щасливе життя. Свиня «подарує» їм своє терпіння, розуміння і вміння йти на компроміс.
Однією з головних дій 2019 року буде завершення всіх справ, які ви почали раніше. Починати щось нове буде проблематично. Це можна зробити хіба що на початку року, в іншому випадку зачекайте кілька місяців, щоб встиг розпочатися 2020 рік, коли енергія змінить свою полярність і стане сприятливою до всього нового. Назвати 2019 рік звичайним не зможе ніхто. Щоб жити повним життям і радіти плодам своєї діяльності, вам достатньо буде просто задобрити щедру Жовту Земляну Свиню у перші дні Нового року. Ось тоді ви зможете насолоджуватись удачами і повноцінним відпочинком протягом всього року.

Розділ новин: 

Коментарі