Жінка, яка вигодувала немовля, стала дружиною батька дитини

Колись ця історія нашуміла, але час пригасив її. І ось знову в Бубнові довелося пригадати цю пригоду, про яку розповіла одна з мешканок села. Трапилося це у нашому місті. До пологового будинку привезли дружину офіцера. Через кілька годин вона народила хлопчика, але годувати категорично відмовилася, мотивуючи тим, що це негативно позначиться на її фігурі. А в цей час дівчина із села, яку обманув коханий, також народила дитя, але немовля померло. Молода жінка перебувала у депресії. З одного боку боялася людського осуду, а з другого – оплакувала померле дитятко. Груди жінки наливалися молоком, та нікого їй було годувати. І тут санітарка запропонувала жінці годувати малюка дружини офіцера. Вона погодилась. Малюк жадібно припав до грудей, а нещасна жінка відчула невимовну ніжність до нього.
Про це стало відомо батькові дитини. Він забажав зустрітися з тією, яка годувала його сина, наступного дня приніс їй солодощі, фрукти.
Коли настав день виписки, офіцер з пишним букетом троянд на таксі під’їхав до пологового будинку. Та не до дружини, яка щасливо посміхалася до нього, поспішав офіцер, а до тієї, яка стояла осторонь, притискаючи до серця немовля. Сідаючи в таксі, офіцер повідомив дружині, що подав на розлучення. Віднині дружиною є та, котра годує йому сина.
Згодом офіцера перевели в інше місце служби, і він забрав із собою сім’ю, а тому подальша доля учасників цієї історії невідома.
Антоніна Булавіна, с. Бубнів, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі