Заява політичної сили «Свобода»

У відповідь на справедливу критику роботи народного депутата Ігоря Гузя сайт, який, за інформацією сайту «Вголос», близький до нардепа, розповсюдив фальшиву міфічну новину про нібито причетність свободівців до контрабанди гармати через україно-польський кордон.
Про це повідомляє прес-служба Володимир-Волинської організації ВО «Свобода».
«Заявляємо, що оприлюднена на цьому ресурсі інформація є брехнею та маячнею. Це чергова порція бруду, яку сайт під соусом «чуток» виливає на наше об’єднання з часів свого створення. Та цього разу псевдоновина перейшла будь-які межі не тільки цивілізованих стандартів журналістики, але й елементарної людської моралі», - йдеться у заяві.
У ВО «Свобода» кажуть, що такий хід Ігоря Гузя – полохлива відповідь Павлу Карпюку на справедливу критику роботи народного депутата. В останньому інтерв’ю свободівець згадав з критичного боку діяльність Ігоря Гузя за те, що той проголосував за впровадження абонплати за електроенергію для населення. Нардепу не лишилося нічого іншого, як дати волю фантазії і запустити чергову кампанію оббріхування політсили. «Такі брехливі статті свідчать про одне: на критику Ігор Гузь реагує неадекватно. Ми не очікуємо, що на катастрофічно пожовтілому сайті буде спростовано ганебну брехню. Навпаки, наклепницькі й аморальні фантазії будуть виливатися на кожного, хто насмілиться критикувати роботу члена правлячої коаліції Ігоря Гузя», - зазначається у заяві.
Ярослава Вознюк, прес-служба Володимир-Волинської організації ВО «Свобода»

Розділ новин: 

Коментарі