Завдяки добрим людям Вадиму Кравчуку вдалося добитися справедливості

Аби довести, що звинувачення інспектора патрульної поліції безпідставне, молодому чоловікові довелося витратити багато часу та дві тисячі гривень.
У №46 нашої газети була опублікована замітка «Правил дорожнього руху я не порушував. Шукаю свідків». У ній ішлося, що 23 вересня 2017р. автомобіліста на ім’я Вадим зупинила патрульна поліція і склала протокол про те, що він, будучи за кермом власного авто, порушив правила дорожнього руху, а саме: на перехресті вулиць Степана Бандери і Князя Василька у Володимирі не пропустив автомобіль патрульної поліції. Але чоловік, упевнений, що ПДР не порушував, у пошуках свідків звернувся в газету, аби довести безпідставність звинувачення на свою адресу.
Свідків не знайшлося, проте Вадимові телефонували небайдужі люди і повідомляли, що на зазначеному перехресті встановлені камери відеоспостереження, записи з яких можуть стати у нагоді.
Чоловік звернувся до начальника Володимир-Волинського відділу поліції Михайла Бобика, який надав дозвіл на витребування потрібного відео з камер. Приватний підприємець Андрій Кандиба знайшов необхідний матеріал і передав автомобілісту. На засіданні суду з даного питання, що відбулося 30 листопада, завдяки наданим доказам, Вадим таки довів свою невинуватість. Постанову, винесену інспектором патрульної поліції, суд визнав протиправною та скасував.
-Хочу поділитися досвідом з іншими водіями, аби вони у подібних випадках відстоювали свої права. Незважаючи на витрачений час та кошти на поїздки з Луцька до Володимира (чоловік проживає в обласному центрі – авт.) і послуги адвоката, я все ж добився справедливості, - каже Вадим.
Цікаво, що справа чотири рази слухалася у Володимир-Волинському суді, адже Вадим принципово не погоджувався з надуманим обвинуваченням поліцейського. На три попередні засідання інспектор приводив фейкових свідків, які стверджували, що бачили порушення з боку Вадима і, більше того, його поведінка за кермом могла спровокувати ДТП на дорозі. Але чоловік каже, що під час складання постанови поліцейським ніяких свідків і близько не було, тож є всі підстави констатувати, що це були підставні особи. На четверте, останнє, засідання суду інспектор не з’явився, бо знав, що Вадим уже має беззаперечні докази.
Отже, неприємність позаду. Але водночас виникає запитання: хто поверне Вадимові витрачені гроші на пальне на поїздки з Луцька до Володимира та на послуги адвоката? А це дві тисячі гривень. Про згаяний час і нерви вже не йдеться.
Автомобіліст просив не називати в газеті імені свого кривдника, тож залишається сподіватися і на порядність останнього, адже за помилки треба платити.
Вадим щиро дякує тим численним людям, які телефонували йому і давали слушні поради. Окрему вдячність він просив висловити начальнику Володимир-Волинського відділу поліції Михайлу Бобику та приватному підприємцю Андрію Кандибі за надану допомогу.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі