Завдяки децентралізації рівень забезпечення шкіл значно покращився

Двадцять шостого серпня у місті Устилуг відбулася перша педагогічна конференція Устилузької міської ради. У місцевому будинку культури зібралися педагогічні працівники навчальних закладів Устилузької об’єднаної міської територіальної громади. Із вступним словом виступив міський голова Віктор Поліщук. Він прозвітував про виконану роботу в навчальних закладах, підготовку до нового навчального року. Посадовець наголосив на позитивних моментах децентралізації, адже тепер місцеві бюджети неабияк поповнюються за рахунок державних субвенцій, що позитивно впливатиме на рівень життя людей.
Начальник соціально-гуманітарного відділу Устилузької міської ради Анатолій Терещук повідомив про те, що сесією міської ради було прийняте рішення закупити підручники для учнів, які вперше навчатимуться за новими програмами (зокрема, цьогорічні восьмикласники вже не перший рік стикаються із проблемою відсутності підручників на початку навчального року). Хороші результати за кількістю оздоровлених дітей у громаді. Анатолій Володимирович в цілому підсумував роботу відділу попереднього навчального року і окреслив завдання на новий. Директор Володимир-Волинського районного методичного кабінету Людмила Страхорчук подякувала керівникам методоб’єднань за роботу. Людмила Анастасіївна поділилася враженнями від зустрічі з міністром освіти, на якій побувала, і закликала педагогів навчати дітей «не сьогодні на сьогодні, а так, аби у майбутньому ми мали патріотів, новаторів».
Директор ЗОШ І-ІІІст. м.Устилуг Світлана Михалець висловила сподівання на те, що зміни в освіті змінять ситуацію на краще. Світлана Вікторівна висловила думку стосовно причин низького рівня ЗНО в 11-класників. Річ у тому, що більшість випускників 9-х класів, які мають високий та достатній рівні, вступають у коледжі, а до 10-го класу ідуть переважно ті, хто досяг середнього і навіть низького рівнів. Отже, не дивно, що потім вони і показують невтішні результати при ЗНО.
Заступник з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІст. с.Лудин Лариса Сівер наголосила на одній із проблем для учнів сіл – це обділеність гуртковою роботою.
Також на конференції виступили завідувач ДНЗ с.Стенжаричі Раїса Киричук, учитель фізкультури ЗОШ с.Микитичі Сергій Приймак і вчитель початкових класів ЗОШ І-ІІст. с.Зоря Анастасія Сотрута.
Міський голова Віктор Поліщук вручив грамоти і грошові винагороди педагогам. Після цього на присутніх чекав святковий концерт з участю вокальних колективів РБК.
Тетяна Корнійчук, м.Устилуг

Розділ новин: 

Коментарі